Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Нови канали (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32096)

Дато 18-03-2015 17:44

Цитирай:

Първоначално написано от Milenrec (Мнение362846)
То на тия май само тоя канал им е преведен изцяло ,говоря за HD разбира се!

Discovery Showcase HD пък дори няма БГ аудио или субтитри пътечки.

veselinalex1 24-03-2015 03:29

754000 24 kitchen hd
fox live hd
746000 id extra hd
evrosport 2 hd
8020000 fox crime hd
Това е за кърджали в момента тече апдейта.

БониБо 24-03-2015 17:50

Съобщение по БНТ1 в аналоговия пакет за Пловдив и региона:
"Уважаеми клиенти, с цел да се освободи капацитет за добавянето на нови HD канали, от аналоговата схема ще отпадне програмата TLC - за Пловдив и региона. Програмата е достъпна във всички цифрови абонаментни планове на blizoo. При промените е възможно част от аналоговите канали да бъдат с разменени позиции - не е необходима пренастройка на телевизорите, освен ако не сте подредили програмите ръчно в избрана от ваш последователност. Трябва да се настроят Первый канал и Армения ТВ."

Защо се премаха TLC, а не Армения ТВ...?

Златанов 24-03-2015 18:31

Щото с арменци не се спори, особено като има алтернативи.
Доказано, че арменската трябва да я има, дори да е последния останал аналогов канал. И без това е уникална мацаница, тоест и на аналог и на цифра е същата помия. Освен това, домакините са таргета в случая. Ще надуят главата на мъжете си за TLC, а не клиентите да напълнят офисите и да им запалят телефоните.

veselinalex1 24-03-2015 21:16

Реално кога се очакват тези канали да бъдат пуснати,ако някой знае да сподели.

TUISTERa 24-03-2015 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от veselinalex1 (Мнение363701)
Реално кога се очакват тези канали да бъдат пуснати,ако някой знае да сподели.

Реално -
Цитирай:

Кърджали, Панагюрище и Козлодуй

24/03/2015

Вторник

Цитирай:

Очаквайте от април в новите абонаментни планове на blizoo или като допълнително платени телевизионни добавки следните HD ТВ канали:

Тоест - между 24 март и началото на април :) Само не ми е ясно кои са "НОВИТЕ" абонаментни планове :)

Златанов 24-03-2015 21:40

Правят някакъв разширен пакет HD+SportHD или нещо подобно. Диема и другите, които излъчват, нещо такова.
На мен ми звъняха вчера, да ми обясняват как щели да ми опростят задължението, ти да видиш, и как сменили цялата мрежа /долна лъжа/, ако пак им стана абонат на нета, че нямало да има проблеми и някаква кифла "лично се ангажирала с това";;573
Като ѝ съобщих, че лъже доволно и че главната разпределителна шахна и шкаф са съответно пред портала на къщата ми и колата ми редовно е паркирана отгоре през деня, а шкафа ми е на разстояние да го целя с ракетки от тераса и тази млъкна :worry:

TUISTERa 24-03-2015 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение363708)
Правят някакъв разширен пакет HD+SportHD или нещо подобно. Диема и другите, които излъчват, нещо такова.
На мен ми звъняха вчера, да ми обясняват как щели да ми опростят задължението, ти да видиш, и как сменили цялата мрежа /долна лъжа/, ако пак им стана абонат на нета, че нямало да има проблеми и някаква кифла "лично се ангажирала с това";;573
Като ѝ съобщих, че лъже доволно и че главната разпределителна шахна и шкаф са съответно пред портала на къщата ми и колата ми редовно е паркирана отгоре през деня, а шкафа ми е на разстояние да го целя с ракетки от тераса и тази млъкна :worry:

Те с тоя пакет са всеизвестни :) КЗК и КЗП ще ги наредят пак...

preslav 24-03-2015 23:22

С пускането на нови канали,може би се подготвят за IPTV,която предстои да тръгне при близалките.

TUISTERa 25-03-2015 08:22

Цитирай:

Първоначално написано от preslav (Мнение363720)
С пускането на нови канали,може би се подготвят за IPTV,която предстои да тръгне при близалките.

Пускането на нови канали по никакъв начин не е обвързано с IPTV услуга ;;513 При кабелните оператори пускането на нови канали е свързано с оскъпяване на цялостния пакет, ако каналите са в отделен пакет, то не е никакъв проблем да се пускат. Това е. IPTV си е IPTV ...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.