Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. ВАРНА (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Параметри на цифрови канали M-SAT Cable (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=6495)

Деян 12-09-2011 10:28

Настрой си в менюто кой да ти е предпочитания език за звук и кой за субтитри. Така ако има няколко в потока, ТВ сам ще търси този, който ти искаш и ще пуска с него каналите.

motoman7 13-09-2011 06:50

Цитирай:

Първоначално написано от Деян (Мнение118555)
Настрой си в менюто кой да ти е предпочитания език за звук и кой за субтитри. Така ако има няколко в потока, ТВ сам ще търси този, който ти искаш и ще пуска с него каналите.

То това е направено всичко е на български. Проблема е на тези канали на които няма БГ-аудио, там тв-то си "избира " първия език по подразбиране.
Явно при всички е така вссе пак благодаря за отговорите.

Деян 13-09-2011 11:38

Ами направи си първи желан български, втори желан - английски. Поне на Панасоник имаш възможност да си избереш и втори предпочитан език, така че ако първият изобщо не фигурира в потока, да търси втория.
Иначе да, наистина пуска първият попаднал му.

d.ivanov 13-09-2011 12:39

Цитирай:

Първоначално написано от Деян (Мнение118726)
Ами направи си първи желан български, втори желан - английски. Поне на Панасоник имаш възможност да си избереш и втори предпочитан език, така че ако първият изобщо не фигурира в потока, да търси втория.
Иначе да, наистина пуска първият попаднал му.

Аз на панасоник изобщо нямам български като език и като държава :D

d.ivanov 03-10-2011 17:17

Някой да има проблем с Travel HD, NG Wild, HD Sport, I Concert и изобщо с каналите "взамствани" от СателайтБГ? От сутринта ми пише "НЯМА ВИДЕО"

Отделно пък стартираха ESPN HD на мястото на Viasat HD, но понеже канала няма име и телевизорът ми не може да го сканира ;;601
Променена и е и честотата на ArtHD но и той е без име и нещо ми се опъва...

Ако някой има под ръка дистанционно да сподели, още повече ако има някой с Панасонк... :)

civica 03-10-2011 18:02

При мен работят , но не всички -няма ги NG Wild , iConcert ! ;;601

uscxeu 03-10-2011 18:51

чудя се дали пак да не се върна на кабеларката мсат като резервен вариянт ще си пазя и сателитната тв естествено по голям избор на канали чужди и преведени такива на роден език

но ако някой може да ми каже колко струва да си купя приемника от тях защото ми е по удобно така нищо че с повече дистанционни ще се работи в нас

както и преди време като сканирах да ми излязат хд каналите ми излезе само звук а бях свързан със скарт кабел с хдми кабел ли трябва да ми е връзката към лсд твто ми което е фул хд за да получа желаната картина от тия канали тъй като през скарта ми излезе само звукът и самият приемник не си спомням освен че е марка топфиелд нещо си дали има този хдми изход или само скарт и като го купя ще може ли да ползвам телевизията на предплатен безсрочен договор

някой по запознат да ми каже

благодаря


;;601

d.ivanov 03-10-2011 19:01

Изобщо не схванах каква гимнастика искаш да правиш?

Приемника ако си на договор ти е безплатен, а HD такъв и да искаш те нямат. Таксата ти е 17лв, така че не виждам защо ти е да си го купуваш? Ако имаш ТВ с DVB-c си купуваш един конакс модул за 65лв. и няма да ти трябва приемник.

civica 03-10-2011 19:07

Имат HD приемник , но малко бройки и само го продават за около 200 лв ! С този безплатния не може да се гледат HD канали - няма hdmi изход ! И модула го продават скъпо ! :D

uscxeu 03-10-2011 19:16

гимнастиката ми е тази не искам да рискувам при буря да ми изгори вградения тв тунер на твто после не знам колко пара ще трябва да отделям за ремонт а досега тоз голям 32 инча тв не ми е правил проблеми не искам и да прави вече е на около 5 и повече години

но искам поне да кажете ако си купя обиконвенният им сд приемник каква пара да приготвям и ще го ползвам ли на безсрочен договор и от къде мога да намеря такъв нов кабелен топфиелд приемник ще ми откажат ли да ме включат ако не съм го купил от тях

за уточнение бил съм и преди техен абонат като на времето за включване за къща извън град Варна на 6 км от там платихме 120 БГ лева а сега имат безплатно включване но не искам да ме обвързват с робски договори...


мерси

;;513


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.