Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   SKY IT Info (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35067)

Veskop 10-10-2014 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от Joe (Мнение340132)
Аз капиш много добре. Ама това казвам, верно им е гадна картината, ама има какво да се гледа. А нащо Бул-ела-ме-ритни-сат може да имат по-добро качество, ама съдържанието е леле...манджа с грозде...
Аз вярно, че съм претенция относно качеството и вече писах, че си дърпам филми от по 20-30-80 ГБ ама като няма Скай Италия ХъДъ и Скай Британия ХъДъ трябва да преглътна някакси СъДъ-то.
Освен това не ме питайте на 60 ин. ТВ Скай Италия СъДъ как изглежда. Ама това е. А пък Британските СъДъта са даже по-зле и от Италианските...
Хайде разбивайте тоз NDS...изчака ни се чакалото...

Добре де,кой е тоя филм,мач или документално предаване,дето да не го дават по същото време (не час) и по другите пакети?Те филмите като излязат за продажба по телевизията,всички ги купуват....

ПС.Да ти кажа,аз даже вече не гледам БСК,имам Близу и си гледам него....10000пъти е по-добре,и картина и канали и звук!

Пакостник 10-10-2014 21:50

Тия като вървяха не ги гледах, че сега ли да плача за тях? ;;basi

valseat 10-10-2014 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение340145)
Добре де,кой е тоя филм,мач или документално предаване,дето да не го дават по същото време (не час) и по другите пакети?Те филмите като излязат за продажба по телевизията,всички ги купуват....

ПС.Да ти кажа,аз даже вече не гледам БСК,имам Близу и си гледам него....10000пъти е по-добре,и картина и канали и звук!

Аз съм забелязал,че дават много неща/въобще/...по DOKUBOX/ на 23.5/.. и то много от тях са с бг. субтитри/. Има прекрасни док.филми. от всякакво естество.

Pirat 10-10-2014 21:56

Най качественото видео си остава на скандинавския CANAL DIGITAL и SKY DE!

Veskop 10-10-2014 22:07

Цитирай:

Първоначално написано от valseat (Мнение340151)
Аз съм забелязал,че дават много неща/въобще/...по DOKUBOX/ на 23.5/.. и то много от тях са с бг. субтитри/. Има прекрасни док.филми. от всякакво естество.

Абе бачо,нали темата беше за Скай ИТАЛИЯ! :lol15:

klapana 10-10-2014 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от Pirat (Мнение340153)
Най качественото видео си остава на скандинавския CANAL DIGITAL

Съгласен съм, но и там затъмнението започна, 5 HD-та вече ги няма. От 3те ская, английските сд са най мизерни, орязаха всички канали на 544х576. Логото на Бумеранг чак не се вижда.

Joe 10-10-2014 23:18

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение340145)
Добре де,кой е тоя филм - мач или документално предаване,дето да не го дават по същото време (не час) и по другите пакети?Те филмите като излязат за продажба по телевизията,всички ги купуват....

ПС.Да ти кажа,аз даже вече не гледам БСК,имам Близу и си гледам него....10000пъти е по-добре,и картина и канали и звук!

Браво за Близуто. И аз съм при тях. И за тях съм сългасен с мнението ти.
Сега да ви кажа нещо, което си мисля - според мен СКАЙ са класика в телевизията. Не ми казвайте, че са тъпня, защото си кривите душата. Има всичко там - и спорт, и музика, и документални филми, и игрални такива, при това МНОГО нови. Другите пакети - да, дават ги и там, със закъснение минимум 3 месеца след СКАЙ. СКАЙ са МНОГО голяма империя, една от най-големите. И играят много пари. Няма как да са зле. И няма да са зле.
И @Пакостник - не, СКАЙ няма да отминат. Те ще са си класика още дълго време. :)

Да отричаш, че не гледаш Скай е все едно мъж да каже - "О, аз не лъскам". Нема такова жувотно... ;;650

д.е.м.т 10-10-2014 23:41

офтопик :)
Сат фенове ,а на кабеларка плащате ,срам .

Пакостник 10-10-2014 23:44

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение340208)
офтопик :)
Сат фенове ,а на кабеларка плащате ,срам .

Еми не са големи шейхове като тебе, така е;;573

ВалчоП 10-10-2014 23:50

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение340208)
офтопик :)
Сат фенове ,а на кабеларка плащате ,срам .

Сигурен ли си?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:25.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.