Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ILLUSION (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Питане (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=6829)

ab52y 09-06-2010 22:14

Здравейте,
 
успокойте малко топката за да свършиме малко работа. Може ли да ми кажете защо KYNG_SHARE_TOOL ми натоварва процесора /Р4 на 3гхц/ до 50%, според мен това не е нормално, а ако ползвате други програми за същата цел, дайте малко инфо....

yavor1 10-06-2010 00:04

Цитирай:

Първоначално написано от thebullet (Мнение40316)
Абе не само с полумъртав Илюжан става чудото.То става и с много по ефтиния Оптикум 4100С,и с Юмату IQ plus......и.т.н.Дано е за по дълго.....:lol15:

и с по-скъпите става ама за всичките, дори и тези дето илюжъна не може да сканира - не че и аз не съм взел 2 илюжъна за родителите

Чък Норис 10-06-2010 03:34

На мен лично ми е чудно кое е "по-скъпо", илюжъна, който достигна до цена 150лв на старо(по-скъп от нов):e085: или примерно катрейна който си го намерих за 200лв и е един приличен ХД приемник?

koko313 10-06-2010 08:32

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение41190)
На мен лично ми е чудно кое е "по-скъпо", илюжъна, който достигна до цена 150лв на старо(по-скъп от нов):e085: или примерно катрейна който си го намерих за 200лв и е един приличен ХД приемник?

Илюжана, с оргиналния софт с който върви е един посредствен приемник , поне за мен . Но когато му се инсталира КИНГ софт, особенно втората версия, се превръща в едно малко чудо. Може би трябва , нов Илюжан с Кинг да струва повече , така , че 150 лв. за стар е нормална.;)

Чък Норис 10-06-2010 09:00

Цитирай:

Първоначално написано от koko313 (Мнение41194)
Илюжана, с оргиналния софт с който върви е един посредствен приемник , поне за мен . Но когато му се инсталира КИНГ софт, особенно втората версия, се превръща в едно малко чудо. Може би трябва , нов Илюжан с Кинг да струва повече , така , че 150 лв. за стар е нормална.;)

Мен говориш абсолютни глупости.:lol15:
Илюжъна с кинг или без кинг, никога не може да се сравнява с един линукс приемник, където единственото ограничение е задкваиатурното устройство, особенно когато го е страх да борави с цветните бутони на ДУ.;;573

koko313 10-06-2010 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение41195)
Мен говориш абсолютни глупости.:lol15:
Илюжъна с кинг или без кинг, никога не може да се сравнява с един линукс приемник, където единственото ограничение е задкваиатурното устройство, особенно когато го е страх да борави с цветните бутони на ДУ.;;573

Направих труда вече , до поровя из менютата на Бокса. Не казвате , че за два -три дни, Вие сте знаели всичко за ДБ800ХД но се учим. ;;650

Въйко 10-06-2010 09:25

Е то докато не си омажеш и флашнеш приемника поне десет-петнадесет пъти нищо не става :hammer:

koko313 10-06-2010 09:41

Цитирай:

Първоначално написано от Въйко (Мнение41197)
Е то докато не си омажеш и флашнеш приемника поне десет-петнадесет пъти нищо не става :hammer:

Да съгласен съм !? Тук в темата , за Илюжан трябва да кажа , че Илюжана за 5-6 години, съм го префлашвал, с нов софт стотици, пъти и той все по добър ставаше.
Колкото до Дрима, още няма една седмица с най новия софт е, и не ми се омазва , затова като не знам нещо, по добре е да питам знаещите. Няма , лошо !?

yavor1 10-06-2010 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от koko313 (Мнение41199)
Да съгласен съм !? Тук в темата , за Илюжан трябва да кажа , че Илюжана за 5-6 години, съм го префлашвал, с нов софт стотици, пъти и той все по добър ставаше.
Колкото до Дрима, още няма една седмица с най новия софт е, и не ми се омазва , затова като не знам нещо, по добре е да питам знаещите. Няма , лошо !?

абе добре е с илюжъна ( дал съм на тъща ми ), ама има мноого по-добри линуксови приемници с екстрите на илюжън и мноого повече - без недостатъците на кинг ( маймунско епг, липса на хд канали и изход и т.н......):)

koko313 10-06-2010 13:36

KYNG_SHARE_TOOL
 
Цитирай:

Първоначално написано от ab52y (Мнение41144)
успокойте малко топката за да свършиме малко работа. Може ли да ми кажете защо KYNG_SHARE_TOOL ми натоварва процесора /Р4 на 3гхц/ до 50%, според мен това не е нормално, а ако ползвате други програми за същата цел, дайте малко инфо....

Виждам, чакате отговор на въпроса си , затова ще опитам , да Ви ориентирам.
Този комп . не трябва да се товари от прог. като KYNG_SHARE_TOOL , като си мисля това, може да стане само от някоя, тежка и паранойчна , анти вирусна програма,:hammer:
Колкото до програми подобни, подобни на KYNG_SHARE_TOOL съм пробвал и работят с Илюжана са: WSP 0.9.X и има една програмка , писана от същите автори (Поляци) специално за Илюжан , но в момента не мога да се сетя за името й, довечера ще я видя .
А програмата която , Ви препоръчвам е ФАУСТО 1.43 която също работи с Илюжана без проблем . В уплоуда ги има тези програми , разледайте ги, и ако имате въпроси , ще помогна.
УСПЕХ!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:17.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.