Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. БУРГАС (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Кабелна ТВ Скат Бургас (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=486)

mitkobs 24-02-2010 11:45

От днес на 97 позиция в цифровата е достъпен ероточният канал DORCEL TV ,не знам само дали е в пакет + или се плаща отделно за него!Премахнати са RE:tv и Еврофутбол!

netman 27-02-2010 18:22

Ми ре:те фалира, Еврофутбол нямат ъплинк, нещо не са се договорили с Вай**** и нормално да се запълнят празните места - поздравления на Екипа за добрия избор - качествен канал ;;602

mitkobs 03-03-2010 12:45

The Voice от 1 март на мястото на Вива Полска в аналоговата!

Дедал 05-05-2010 04:40

Скат излъчват ли някакви HD канал и ако да, с какви параметри?

netman 06-05-2010 13:40

Доколкото знам, за момента не ;;601

mitkobs 25-07-2010 13:49

от два дена вече съм собственик на Sony Bravia и днес реших да пробвам да сканирам пакетите на скат по честотите показани на цифровият декодер,при бързо сканиране не ми излезе нищо ,при пълно ми се показаха 210 услуги(радия,телевизии и камери)!После започвах ръчно сканиране на всеки пакет при първите два ми се показаха една чешка програма CT24,която я няма при тв пакета на цифровият декодер и за моя изненада Einsfestival HD и някакъв DJ HD,но понеже нямам модул и немога да декодирам сигнала!Искам да попитам има ли някой на Скат със вграден тунер и Кам модул и може ли да ми каже вървят ли тези канали или са допълнително кодирани като HBo i + пакета!И още нещо да попитам на картата на СКат пише ,че кодировката е Грифин,а някъде мисля ,че тук във форума бях чел ,че ползват и Булкрипт!

sarivano 25-07-2010 14:29

Цитирай:

Първоначално написано от mitkobs (Мнение46599)
нещо да попитам на картата на СКат пише ,че кодировката е Грифин,а някъде мисля ,че тук във форума бях чел ,че ползват и Булкрипт!

Съвсем правилно си прочел за кодировките на СКАТ,т.е. ще продължиш да си гледаш с бялата или сива делта с надпис СКАТ на нея.Т.е. ставаш щастлив собственик на СОНИ и кабелна ДЕЛТА ;;650

netman 25-07-2010 15:48

Ся ако е Грифин и човека му се играе и Сонито познае Диабло WiFi и има начин то да стартира мгкам има надежда ... малко кат научна фантастика стана, ама тва е положението - бре кви са тия ХД канали дет техниците и хората в офиса им не са и чували за планове за ХД ;;601

heracle 25-07-2010 17:25

Цитирай:

Първоначално написано от mitkobs (Мнение46599)
от два дена вече съм собственик на Sony Bravia и днес реших да пробвам да сканирам пакетите на скат по честотите показани на цифровият декодер,при бързо сканиране не ми излезе нищо ,при пълно ми се показаха 210 услуги(радия,телевизии и камери)!После започвах ръчно сканиране на всеки пакет при първите два ми се показаха една чешка програма CT24,която я няма при тв пакета на цифровият декодер и за моя изненада Einsfestival HD и някакъв DJ HD,но понеже нямам модул и немога да декодирам сигнала!Искам да попитам има ли някой на Скат със вграден тунер и Кам модул и може ли да ми каже вървят ли тези канали или са допълнително кодирани като HBo i + пакета!И още нещо да попитам на картата на СКат пише ,че кодировката е Грифин,а някъде мисля ,че тук във форума бях чел ,че ползват и Булкрипт!

Разбрахме че си инвестирал ~1600лв за хд телевизор, но на скат няма да гледаш нищо с него. Пусни си едно Близуу и ако познае диабло wi-fi, ще работи като клиент на ццкам. Филипсите не го виждат, но пък самсунга го вижда.

Дедал 26-07-2010 22:57

При мен със Самсунг 40В750 излязоха 223 , но тая Dj е без HD , различни ли са и на каква честота ти излезе при теб?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:21.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.