Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Модул за цифрова ефирна телевизия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26570)

СНРИ 03-04-2013 19:50

CAM in BG
 
Цитирай:

Първоначално написано от директ (Мнение238249)
Да потвърдя само, че и аз се натресох на Neotion Free To Air... Само bTV върви. Въпреки това не искам да се отказвам, защото искам да си ги гледам на ТВ-то без допълнителни устройства...

Напълно те подкрепям за използване на КАМодул!
Би ли ми казал в БГ ли го купи и от къде?

Златанов 03-04-2013 20:09

Ако трябва да търся начин да гледам на ТВ, което е с MPEG2, със сигурност ще си купя външен приемник, а няма да се занимавам с модули и бури в чаша с вода. Нито са стотици канали, нито нищо, а и с покупката на приемник, получаваш и медия плеър. За 50-60лв. е перфектно. Днес търсих Стронг, но гредичка - свършили. Утре ще поразпитам тук-там, да видим.

pe6o1975 03-04-2013 20:16

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение238407)
Ако трябва да търся начин да гледам на ТВ, което е с MPEG2, със сигурност ще си купя външен приемник, а няма да се занимавам с модули и бури в чаша с вода. Нито са стотици канали, нито нищо, а и с покупката на приемник, получаваш и медия плеър. За 50-60лв. е перфектно. Днес търсих Стронг, но гредичка - свършили. Утре ще поразпитам тук-там, да видим.

Oтиваш при управителя на съответния ТМ и питаш защо по дяволите го няма този приемник???

Днес така си взех един Стронг:
http://dtv-bg.com/showpost.php?p=238318&postcount=351

;;650

Златанов 03-04-2013 20:37

Нямаше го, беше до сервиза за нещо. Утре ще мина и ще видя какво ще направя. Нещо друго съм се сетил като начин да намеря такъв Стронг, но ще видя утре.

директ 03-04-2013 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от СНРИ (Мнение238402)
Напълно те подкрепям за използване на КАМодул!
Би ли ми казал в БГ ли го купи и от къде?

Мислех от eBay да го взимам (около 40 евро), но видях във форум някой беше писал, че си го е взел да гледа Близу (явно погрешка) и го продава. Взех го за 70 лв. + доставката от Пловдив до София. :) Само дето не вярвам ефирните ни телевизии да си нагласят кодирането по тази карта, а и производителят не ми отговори на запитването имам ли шанс да подкарам повече канали.

директ 03-04-2013 23:51

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение238407)
Ако трябва да търся начин да гледам на ТВ, което е с MPEG2, със сигурност ще си купя външен приемник

Аз си гледам с оператор, просто ми се щеше да имам достъп до безплатната услуга, ако се наложи. Отделно в момента съм с 4 дистанционни и ново устройство не мисля да купувам.

Борис68 03-04-2013 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение238407)
Ако трябва да търся начин да гледам на ТВ, което е с MPEG2, със сигурност ще си купя външен приемник, а няма да се занимавам с модули и бури в чаша с вода. Нито са стотици канали, нито нищо, а и с покупката на приемник, получаваш и медия плеър. За 50-60лв. е перфектно. Днес търсих Стронг, но гредичка - свършили. Утре ще поразпитам тук-там, да видим.

Подкрепям напълно твоето мнение. Едно приемниче върши чудна работа. Това с модулите бива, ама не и днес, не и тук... ;)
;;650

СНРИ 04-04-2013 15:15

Цитирай:

Първоначално написано от директ (Мнение238455)
Мислех от eBay да го взимам (около 40 евро), но видях във форум някой беше писал, че си го е взел да гледа Близу (явно погрешка) и го продава. Взех го за 70 лв. + доставката от Пловдив до София. :) Само дето не вярвам ефирните ни телевизии да си нагласят кодирането по тази карта, а и производителят не ми отговори на запитването имам ли шанс да подкарам повече канали.

И аз имах идеята от eBay, та за това и попитах.
Благодаря за поясненията!!!
И да кажа, този САМ работи навсякъде в ЕU, а само тука не. Защо ли? Склонен съм да мисля, че е нарочно - да се продават декодери и бусинеса да джитка ...
А "балъците" да се оправят и с н-брой ерсита :lol15:

СНРИ 04-04-2013 15:18

Цитирай:

Първоначално написано от Борис68 (Мнение238460)
Подкрепям напълно твоето мнение. Едно приемниче върши чудна работа. Това с модулите бива, ама не и днес, не и тук... ;)
;;650

Да, подкрепям те - в БеГето всичко трябва да е бамбашка и гадно за потребителя.

директ 04-04-2013 21:02

Днес ми отговори производителят, че според тях проблемът е, че се опитвам да гледам HD канали, а модулът работи само със SD. Доколкото знам обаче всички са си SD без BNT_HD евентуално. Както и да е, продавам го модула за 60 лв. някой ако иска да експериментира. :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:00.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.