Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=407)
-   -   Цифрови програми на РН-ТВ Бургас (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=484)

peyodp 02-05-2010 10:30

Цитирай:

Първоначално написано от netman (Мнение37852)
8 ХД-та са доколкото знам, 2 фта (луск и некъв филмов) и 6 кодирани, последно кат тествах на едно модерно лцд, лукс върви, ама другия беше голяма сеч ... никакво официално инфо :worry::worry::worry:

8 HD и един HD Erotic са. Чак сега забелязах - наистина върви единия от HD-тата Luxe TV.

beertobeer 06-05-2010 17:37

HD канали?
 
Колега, къде го намери този НД канал по RN?

netman 06-05-2010 19:40

Сканиране с телевизор подържащ DVB-C MPEG-4 ... инак с Глобалтека или още по-зле с Нета-та - ХД през крив макарон ;;602;;602;;602

спидер 01-06-2010 11:15

Има ли някой актуална информация относно ХД каналите - вървят ли, колко са, кои са? И действително ли цифровата им телевизия не е кодирана, то така всеки с DVB-C тунер може да се абонира за аналогова и да гледа цифрова? Махам се от Кейбълтел и мисля евентуално да се закача при тях.

netman 01-06-2010 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от спидер (Мнение40203)
Махам се от Кейбълтел и мисля евентуално да се закача при тях.

Ако мислиш да се закачаш и да им плащаш - голяма грешка ... ;;573

След като съм написал нещо за каналите значи е вярно! :lol15:

ХД е кодирано, няма приемници, няма оферта (разбирай тест е), а и тая седмица са само 4 канала. :worry:

p.s. ТВ всички са 164, а радиата 56, не обръщайте внимание на дипляните :)

peyodp 01-06-2010 19:50

Цитирай:

Първоначално написано от netman (Мнение40256)
Ако мислиш да се закачаш и да им плащаш - голяма грешка ... ;;573

След като съм написал нещо за каналите значи е вярно! :lol15:

ХД е кодирано, няма приемници, няма оферта (разбирай тест е), а и тая седмица са само 4 канала. :worry:

p.s. ТВ всички са 164, а радиата 56, не обръщайте внимание на дипляните :)

И как ще са 4 HD каналите, като си е само един - Luxe TV.

netman 01-06-2010 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от peyodp (Мнение40260)
И как ще са 4 HD каналите, като си е само един - Luxe TV.

Е ся в момента при сканиране излизат ХД1, ХД3, ХД5 и Eurotic HD ... кодирани са и не мога да скиф какво върви и какво не, може да е само таблица с канали и вътре да няма никой ;;601

спидер 02-06-2010 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от netman (Мнение40256)
Ако мислиш да се закачаш и да им плащаш - голяма грешка ... ;;573

След като съм написал нещо за каналите значи е вярно! :lol15:

ХД е кодирано, няма приемници, няма оферта (разбирай тест е), а и тая седмица са само 4 канала. :worry:

p.s. ТВ всички са 164, а радиата 56, не обръщайте внимание на дипляните :)

Защо смяташ, че ще е грешка? Какви са им слабостите, недостатъците?

Ами, на, постоянно противоречива информация за ХД каналите давате, затова питам, значи последно има 4 обозначени като ХД, но нито един от тях не излиза, кодирани са и засега няма оферта за тях? Eurosport HD дали е между тях? А списък с актуалните СД канали може ли да се види някъде (на сайта им е доста стар)?

Приемник не ми трябва, искам да използувам DVB-C тунера на телевизора си, затова съм се насочил към РН - разбрах че използват Конакс а голяма част от каналите не са и кодирани, Скат не стават с глупавия си Грифин и омут за ХД явно нямат, а от КТ както казах съм разочарован. Другият ми вариант е сателит ама антена, допълнителен приемник (скъпичък за ХД) второ дистанционно са все сериозни минуси за идеята.

peyodp 02-06-2010 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от спидер (Мнение40330)
Защо смяташ, че ще е грешка? Какви са им слабостите, недостатъците?

Ами, на, постоянно противоречива информация за ХД каналите давате, затова питам, значи последно има 4 обозначени като ХД, но нито един от тях не излиза, кодирани са и засега няма оферта за тях? Eurosport HD дали е между тях? А списък с актуалните СД канали може ли да се види някъде (на сайта им е доста стар)?

Аз пък не смятам, че RN е грешка за избор като оператор. В сравнение със СКАТ е по-добре, а с Кейбълтел - още повече. Относно SD каналите - питай ако искаш по-конкретно за някоя телевизия - иначе всичките български си ги има (без СКАТ) и е пълно с музикални и чуждоезикови.

спидер 02-06-2010 15:03

Цитирай:

Първоначално написано от peyodp (Мнение40334)
Аз пък не смятам, че RN е грешка за избор като оператор. В сравнение със СКАТ е по-добре, а с Кейбълтел - още повече. Относно SD каналите - питай ако искаш по-конкретно за някоя телевизия - иначе всичките български си ги има (без СКАТ) и е пълно с музикални и чуждоезикови.

Предимно спортните ме интересуват - 2та Евроспорта, Нова спорт, ако има и други, Viasat също


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.