Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кабелни [DVB-C] оператори в България (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   TV NET - Честоти на цифровата ТВ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25213)

Радо1948 06-01-2013 19:54

При мен ъпдейтите са включени, DW го нямам, Super 7 също го нямам, Viva си е Viva, но и там черен екран със звук, а Deluxe Music си е ОК.
Преди поне когато имаше проблем с черните екрани ги оправяха на момента, а сега повече от 20 дни са така !
Иначе не смятам да слагам приемник с телевизора ми е добре !

TV1000 06-01-2013 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение213780)
При мен ъпдейтите са включени, DW го нямам, Super 7 също го нямам, Viva си е Viva, но и там черен екран със звук, а Deluxe Music си е ОК.
Преди поне когато имаше проблем с черните екрани ги оправяха на момента, а сега повече от 20 дни са така !
Иначе не смятам да слагам приемник с телевизора ми е добре !

Ами може да не знаят, че имат черни екрани по тези програми.

Радо1948 06-01-2013 23:20

Съмнявам се, че не знаят за проблема, писах им в страницата във фейса, други хора също се оплакват !
Сега са пуснали Viva и с него има същия проблем !

ДЖЕРОНИМО 07-01-2013 12:54

Разместване на канали
 
Искам да споделя нещо с вас в този форум във връзка с разместването на каналите , най-вече (или само при телевозори СОНИ).Единият от телевозорите ми е 37' LG на който купих HD приемник DIGIVIEW за да мога да гледам кабелната,защото няма С тунер.
От известно време ми прави същия номер, но само ако гледам някой от каналите на 859мхц.Странно, но е факт и нямам абсолютно разумно обяснение. С други думи; Ако включа някой от каналите на 859 и се задържа повече от 2-3 минути, каналите от приемника автоматично се подреждат както са зададени от кабелната, въпреки , че съм изключил функцията за автоматично търсене на приемника. Любопитното е ,че имам и по-нов телевизор с вграден С тунер и тези номера там не ги прави. Не ги прави и с TOPFIELD приемниците на TVNET.
Логически следва въпросът; Възможно ли е просто тази честота да не е "удобна" за някои телевизори и приемници?

dimi 09-01-2013 06:51

Интересува ме какво е качеството на 15-те HD програми в момента?
Смятам да ползвам услугата на нов модел телевизор Самсунг smart който има почти всички нововъведения.
Няма как да кача сат.антена на покрива в момента и търся алтернативни варианти.Интересуваме предимно качеството.
Благодаря предварително

TV1000 09-01-2013 15:35

Цитирай:

Първоначално написано от dimi (Мнение215108)
Интересува ме какво е качеството на 15-те HD програми в момента?
Смятам да ползвам услугата на нов модел телевизор Самсунг smart който има почти всички нововъведения.
Няма как да кача сат.антена на покрива в момента и търся алтернативни варианти.Интересуваме предимно качеството.
Благодаря предварително

Ами на бтв HD Юксел Кадриев пак си заеква, като чете, а Ани Салич продължава да изглежда като бухта. HD, SD, кое не си става за гледане - не си става, ако ще да го гледаш на не знам си къв модерен телевизор...;;573

dimi 09-01-2013 16:02

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение215332)
Ами на бтв HD Юксел Кадриев пак си заеква, като чете, а Ани Салич продължава да изглежда като бухта. HD, SD, кое не си става за гледане - не си става, ако ще да го гледаш на не знам си къв модерен телевизор...;;573

И все пак,сериозно ме интересува HD - каналите с добро качество ли са или не?

Радо1948 09-01-2013 17:51

Качеството е чудесно, гледам на 40 инча и нямам никаква забележка.
Излъчваните канали са : BNT1 HD, bTV HD, bTV Action HD, Ring.BG HD, Eurosport HD, Nova Premier League HD, AutoMotorSport HD, Planeta HD, NatGeo HD, NatGeo Wild HD, Travel HD, Viasat HD, Discovery HD, MTV Live HD и Deluxe Music HD

dimi 09-01-2013 18:17

Доста хора ми ги похвалиха, та реших и тук да разбера вашето мнение.Вероятно ще се включа към тях в най-скоро време.
И нещо друго да попитам ,макар и не толкова съществено.От кога този оператор носи сегашното си име ТВ-НЕТ?
Малко спор изкочи в нашият офис, та някой ако знае със сигурност нека ни стане арбитър на спора между мен и колегата;;573

TV1000 09-01-2013 18:23

Радо, я виж на твойто Сони Делукс Мюзик черен ли е?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.