Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Ferguson (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=402)
-   -   Ariva 4K (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=40803)

mospec 07-01-2017 13:28

Цитирай:

Първоначално написано от Васил (Мнение437402)
Евтиното си е евтино...!

Има нещо вярно да не говорим за пластмасата се драска от въздуха
и гуменото покритие на дистанционното .

Neo64 07-01-2017 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от баисар (Мнение437396)
.. 4к приемник.. да го ползваш за гледане през AV.. без коментар ;;573

Аз на такъв не гледам, имам 2-3 дето им ги ръчкам, за жалост единия , разпръсква сигнали през модулатор, но преди дни захапа един сап-модулатор ХД+ HDMI сплитер 1inХ2out и миряса след -400 евра;;513

Херисто 26-01-2017 09:26

Здравейте и аз от скоро имам този приемник закупих си го от сатшоп.бг и мога да кажа че апарата е уникален.Тунерите му са чувствителни и сканират без проблем.Приема перфектно сигнал 4к от сателит както и от флашка или хард диск пуснах му 4к запис от самсунг s7 и няма проблем.Направих запис на флаш на 4к канали от хотбърд и астра и после файла си се чете навсякъде както и на компютър стига само да можете да имате ресурс на устройството където ще се гледа защото си иска мощен компютър за 4к,не си кодира записите си както правят телевизорите и който е любител на записите няма да има проблем какво е и на старата ми арива 252 комбо.Тествах апликациатя на булсатком от гугъл и работи идеално като проблема само е че трябва да се работи с безжична мишка с дистанционното е неприятно както е и за youtube и vbox7 по добре е с мишка и клавиатура.Аналоговия av изход изкарва само аудио сигнал когато е с hdmi кабела за да изкарате и видео картина от там трябва хдми кабела да се извади.Единствения проблем който имам е че не знам какви канали му отваря емулатора от магазина ми го изпратиха с инсталиран но на астра и хотбърд не отварям нищо от кодираните канали и в тази насока ще съм благодарен ако някой сподели какво се отваря и къде.

Neo64 26-01-2017 10:56

А бе уж има някаква апликация DIKS, но що се види с нея , ни идея

james_1 26-01-2017 11:59

Цитирай:

Първоначално написано от Херисто (Мнение439420)
Здравейте и аз от скоро имам този приемник закупих си го от сатшоп.бг и мога да кажа че апарата е уникален.Тунерите му са чувствителни и сканират без проблем.Приема перфектно сигнал 4к от сателит както и от флашка или хард диск пуснах му 4к запис от самсунг s7 и няма проблем.Направих запис на флаш на 4к канали от хотбърд и астра и после файла си се чете навсякъде както и на компютър стига само да можете да имате ресурс на устройството където ще се гледа защото си иска мощен компютър за 4к,не си кодира записите си както правят телевизорите и който е любител на записите няма да има проблем какво е и на старата ми арива 252 комбо.Тествах апликациатя на булсатком от гугъл и работи идеално като проблема само е че трябва да се работи с безжична мишка с дистанционното е неприятно както е и за youtube и vbox7 по добре е с мишка и клавиатура.Аналоговия av изход изкарва само аудио сигнал когато е с hdmi кабела за да изкарате и видео картина от там трябва хдми кабела да се извади.Единствения проблем който имам е че не знам какви канали му отваря емулатора от магазина ми го изпратиха с инсталиран но на астра и хотбърд не отварям нищо от кодираните канали и в тази насока ще съм благодарен ако някой сподели какво се отваря и къде.

Нямам чиния вмомента да пробвам.на 39 ирдето го отваря.Изтегли си най-новия softcam.key,влез в оскам през web после files-other file-softcam.key постави новите ключове и сподели какво се отваря.

ТКЗС 28-01-2017 06:31

При мен се отваря всичко , което се гледа без power vu . На 13 работят мецо и швейцарците , на 39 работят ирдето на булсат и арените на тандберг , SVT 1/2 на 4,8 също работят . Бисс кодировката също няма проблеми . Използвам mcas v2.1.1.27.29584_darksidedvb.apk. Ako някой отваря power vu на такъв приемник да сподели кой кам ползва , понеже при мене тази кодировка не пали по никакъв начин .

Херисто 01-02-2017 08:21

С малко закъснение мога да споделя че на хотбърд отваря само 2 Швейцарски канала и меззо.Проблема е че на Астра не иска нищо а гледам в Оскам менюто че няма ключове за Орф и Австрия сат а в Интернет има емулатор за тях как да ги добавя а и дали има какво друго да отвори на Астра

ТКЗС 01-02-2017 08:49

На Астра не се отваря нищо , не се мъчи . Тези кодове и емулатори за астра са стари .

бахретин 01-02-2017 11:45

Много мудно със забавяне взе да работи.. Бавничко отваря каналите.. Някой да има решение на проблема колеги 👈

Sent from my Note 3 using Tapatalk

Херисто 01-02-2017 11:53

Значи и старата арива 252 комбо няма смисъл да и се сменя софта мен Астра ме интересува но като нищо няма да излезе


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:24.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.