Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Търся добър доставчик на IPTV (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48203)

AGT 05-05-2024 13:44

Как пък точно и тримата регистрирани преди години без нито един пост решиха да пишат в една и съща тема точно сега :lol15::lol15:
Взехте ни съвсем за будали :):):)

dzumba 05-05-2024 13:53

Прави са!Нема кой да честити Великден,а е 14.00ч!
Христос Воскресе!
Жалкото е ,че го почвам в най тъпата тема!

uniqad 05-05-2024 14:18

Цитирай:

Първоначално написано от AGT (Мнение597869)
Как пък точно и тримата регистрирани преди години без нито един пост решиха да пишат в една и съща тема точно сега :lol15::lol15:
Взехте ни съвсем за будали :):):)

Аз не знам колко вече доказателства ще са ви нужни, за да разберете че цялата база данни на форума от години е пробита и се източва в даркнета периодично!? То не бяха фишинг реклами на дейтинг сайтове, казина и т.н. от профилите на потребители, които не са влизали от поне година във форума. Собствениците на профилите дори не подозират, че се пише от тяхно име тук. Ако не искаш и на теб да ти се случи същото, започни с нова парола за вход и нов имейл за възстановяване. Аз нарочно нищо не сменям да видя кога ще изнаглеят и с моя профил.
А иначе е забавно да наблюдаваш как се спори с изкуствения интелект, който ползва гугъл транслейт да се ебава с теб...
Христос воскресе!

dobsuna 05-05-2024 14:28

Цитирай:

Първоначално написано от AGT (Мнение597869)
Как пък точно и тримата регистрирани преди години без нито един пост решиха да пишат в една и съща тема точно сега :lol15::lol15:
Взехте ни съвсем за будали :):):)


Здравейте,

Изглежда сте господарят на този форум и тема? Исках да напиша коментар за тема, която ме заинтригува след години, но вие сте написали, че хора като мен правят глупав впечатление, когато коментират. Тъй като явно знаете определението за глупост (защото онзи, който я е преживял в живота си, наистина я познава добре), ако и аз напиша коментар, това ще ви накара ли вас и другите ви приятели отново да ме смятате за глупав? Бихте ли ми позволили да напиша първия си коментар тук, уважаеми господар на форума?

Гадьо 05-05-2024 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от Радил (Мнение597866)
Моят съвет ако искаш защита е да плащаш с Пейпал.

Да плащат с Peypall, ама явно пейпал не баца в Русия! Ето какво пише в страницата "за нас" на въпросния сайт:
Цитирай:

ВолгаТелеком е водещ доставчик на висококачествени IPTV услуги в България под марката iptv bulgarian...
Компанията е създадена през 2002 г. в Русия под името ОАО ВолгаТелеком и бързо се утвърждава като водещ доставчик на телекомуникационни и медийни услуги в региона на Нижни Новгород.

dzumba 05-05-2024 15:58

Цитирай:

Първоначално написано от AGT (Мнение597869)
Как пък точно точно сега

Днес е ден за воскресение!;)

oldgraf 05-05-2024 17:09

Сашо и Жоро са запразнили явно...

plameni 06-05-2024 09:54

Тази мозайка и мазньоч ли наричате "качество"?

https://i.postimg.cc/nrp4P4LG/1.png

Да бяхте показали и битрейта.

Ламерът 06-05-2024 10:58

Много пари искате за тая боза! Само като вида че вода е туркиш и vlc от шотовете също картината е ясна с портала. Нищо лично към турция и турците ама баламите умреха. Жокер към хората които търсят евтинията, намерете си китайски ресейлъри там листите са по-добри по-евтини и имат всчико! Тоя буламач по горе да го закрват по рано.

гларус_ 06-05-2024 12:19

Цитирай:

Първоначално написано от Ламерът (Мнение597903)
Много пари искате за тая боза! Само като вида че вода е туркиш и vlc от шотовете също картината е ясна с портала. Нищо лично към турция и турците ама баламите умреха. Жокер към хората които търсят евтинията, намерете си китайски ресейлъри там листите са по-добри по-евтини и имат всчико! Тоя буламач по горе да го закрват по рано.

Аз качил една серия макове за Великден


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.