Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Цената на горивата по бензиностанциите в БГ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37946)

bu12tras 28-08-2015 13:49

Всичко е заради шибания европейски съюз(картел), извън него с малки изключения горивото е по-евтино в пъти ....

Онджичек 28-08-2015 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение385187)
По-скоро сега се замислям за следното - Сърбия, както Македония, не е член на ЕС, но мисля, че цените на горивата в Сърбия са като тези в ЕС. Което вече е парадокс.

Стояне, там е пълно с лукойл бензиностанции, както при нас. Руската връзка е много дебела.

Чък Норис 28-08-2015 13:51

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение385194)
Всичко е заради шибания европейски съюз(картел), извън него с малки изключения горивото е по-евтино в пъти ....

Брех, а аз все си мислех, че проблема е в Лукойл и картелът е на местно ниво :lol15:

bu12tras 28-08-2015 13:53

Те всички са навързани като свински опашки :) има ли значение кой, важното е ,че караме скъпо и отвратително гориво.

Чък Норис 28-08-2015 13:57

Е къде в ЕС е скъпо и скапано горивото, освен при нас?
Май проблема не е в ЕС :s101

dzumba 28-08-2015 14:04

Аз пък напоследък зареждам на Лукойл,гледам само полицейски коли се редят там,едва ли са балъци и почнах да си зареждам само на тая бензиностанция!:)
И стига стая тема,за бензина,засенчва темата със Сбирката!

Паоло Гети 28-08-2015 14:16

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение385187)
Аз имах предвид, че сравнението на цените на горива, цигари и др. подобни с високи акцизи и данъци не е съвместимо между държави с различен митнически и данъчен режим. Както и имах предвид това, че ние сме избрали БГ да е член на ЕС, с плюсовете и минусите. Колкото и те да са относителни.

По-скоро сега се замислям за следното - Сърбия, както Македония, не е член на ЕС, но мисля, че цените на горивата в Сърбия са като тези в ЕС. Което вече е парадокс.

Ние.........???????
Аз все си мисля, че това бяха политиците и някой икономически кръгове около тях. Нямам спомен да е имало референдум за това и НИЕ да сме избирали да или не. ;;601

Цец0 28-08-2015 14:29

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение385205)
Аз пък напоследък зареждам на Лукойл,гледам само полицейски коли се редят там,едва ли са балъци и почнах да си зареждам само на тая бензиностанция!:)

Те се редят там, защото вероятно служебните им карти са от Лукоил. Моржовете едва ли имат право на избор къде да зареждат служебните си коли и къде не... ;)

gogyto 28-08-2015 14:31

Аз скоро според отзивите мисля да пробвам как е горивото на "Газпром", че на "Петрола" нещо напоследък не ми харесва.

yavor1 28-08-2015 14:37

И аз днес ще пробвам горивото на "Газпром", лошото е че имам доста в резервоара от това на Ромпетрол, ама поне да се омеси с по-качествено :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.