Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Netflix (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=39128)

румба 06-01-2016 20:31

Netflix
 
Сайта им е отворен за регистрация това май значи че вече работи в България.Не знам дали мога да сложа линк не ми се рискува.Voyo и БТВ май имат проблем.Засега е не е на български не знам кога ще го променят.1 месец безплатно.

БониБо 06-01-2016 20:45

Цитирай:

Първоначално написано от румба (Мнение398713)
Сайта им е отворен за регистрация това май значи че вече работи в България.Не знам дали мога да сложа линк не ми се рискува.Voyo и БТВ май имат проблем.Засега е не е на български не знам кога ще го променят.1 месец безплатно.

Те bTV май имат сериозен проблем. Сега гледам някакъв сериал и вече пускат втори "реклама", които са само от промота на филми и сериали по телевизиите им :D Нямат май рекламодатели

oldgraf 06-01-2016 21:21

Netflix стартира стрийминг услугата си в над 130 страни, включително България

Пакостник 06-01-2016 23:11

Че има ли хора в България, които биха плащали месецно за да гледат филми и то не каквито искат, а каквито има в Нетфликс?
:s101

Музикантът 06-01-2016 23:26

БГ букви не очаквайте в Netflix. ;)

Радо1948 06-01-2016 23:38

Добра новина, но ако не започнат да превеждат нещата няма да имат много клиенти, още повече, че торент сайтове тук си виреят без проблем .

TUISTERa 07-01-2016 11:48

Цитирай:

Първоначално написано от БониБо (Мнение398715)
Те bTV май имат сериозен проблем. Сега гледам някакъв сериал и вече пускат втори "реклама", които са само от промота на филми и сериали по телевизиите им :D Нямат май рекламодатели

Нямат проблеми бтв, просто договорите им за реклами са до края на годината и всяка година първите дни от януари са им празни от реклами... Практика в телевизията от много години насам...

пиратко 07-01-2016 19:09

Цитирай:

Първоначално написано от Пакостник (Мнение398724)
Че има ли хора в България, които биха плащали месецно за да гледат филми и то не каквито искат, а каквито има в Нетфликс?
:s101

Има. Аз.

Правилният въпрос е има ли филми и сериали, които въобще бих искал да гледам и да не са на Нетфликс. Това, разбира се при условие, че измислиш как да "мяташ" до американския, а не орязания каталог за БГ ;)

Пакостник 07-01-2016 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от пиратко (Мнение398803)
Има. Аз.

Правилният въпрос е има ли филми и сериали, които въобще бих искал да гледам и да не са на Нетфликс. Това, разбира се при условие, че измислиш как да "мяташ" до американския, а не орязания каталог за БГ ;)

Е то за американския и аз бих плащал баце :worry:
Въпреки че лично на мен Хулу повече ми харесва, но там е много трудна работата!
Освен, ако нямаш американски Paypal акаунт (с US карта), чрез който да се абонираш.
И разбира се ще ти трябва и УСА прокси/тунел/впн... и късмет за да върви добре. :)

register 07-01-2016 20:41

то само ьтв ли имат проблем? какво да кажем за хбо?
или като цяло за кабеларките/сателиките? всички са застрашени от подобни нет услуги

а за субтитрите - има си колкото щеш безплатни, просто нетфликс трябва да назначат някое хлапе да им ги тегли и наглася
а ако не го направят - със сигурност някое програмистче ще се погрижи за "проблема"


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.