Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Въпрос за стар телевизор (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=24671)

hbprince 08-09-2012 21:28

Въпрос за стар телевизор
 
Здравейте! Чакам в сряда да дойдат да ме закачат към Виваком, но ме притеснява това, че два от телевизорите вкъщи са с антенен вход и нямат други входове, а погледнах, че приемниците на Виваком изобщо нямат TV OUT, което ме притесни сериозно. Та какъв е вариантът в случая, измислили ли са някаква опция при такива ситуации или увисвам с тези два телевизора ? :(

черните ягуари 08-09-2012 21:49

Цитирай:

Първоначално написано от hbprince (Мнение184312)
Здравейте! Чакам в сряда да дойдат да ме закачат към Виваком, но ме притеснява това, че два от телевизорите вкъщи са с антенен вход и нямат други входове, а погледнах, че приемниците на Виваком изобщо нямат TV OUT, което ме притесни сериозно. Та какъв е вариантът в случая, измислили ли са някаква опция при такива ситуации или увисвам с тези два телевизора ? :(

Техните приемници май работят само с чинч,скарт и HDMI .Ако греша нека някой ме поправи.

ПоповП 08-09-2012 21:55

А нямат ли RF out, който би свършил работа в случая.

alexi 08-09-2012 22:04

Цитирай:

Първоначално написано от ПоповП (Мнение184318)
А нямат ли RF out, който би свършил работа в случая.

Не, нямат...

gentu 08-09-2012 22:16

КОНВЕРТОР AV-RF

-това ти трябва.

Чушкопека 08-09-2012 22:18

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение184327)
КОНВЕРТОР AV-RF

-това ти трябва.

Или старо видео. Стар аналогов сателитен приемник също става. Но много обемиста става системата.

АТАНАС15 08-09-2012 22:22

Да те питам от къде го изкопа тоя телевизор,който да няма от онези трицветните входове(картина,ляв и десен звук).
По темата: не се сещам за предходник който да ти върши рабоа.

hbprince 09-09-2012 08:28

Телевизорите са от 90 и някоя година, затова са така, пък досега не са правили проблеми, с голям екран са и затова сме ги оставили. Иначе това с конвертора не е лошо като идея, но не ми се дават 24лв. за двата телевизора. Принципно не ми се вярва да не са измислили Виваком вариант за такива телевизори, но все пак ;;601 Иначе вкъщи имам едно старо видео, едно DVD и два приемника на Булсат, но те сигурно няма да свършат работа. И също така ми е интересно те нямат ли приемник, който да има YPbPr, защото имам и тунер вкъщи, а по този начин досега съм изкарвал най-добро качество от Булсат, с композита не беше нещо особено.

hbprince 10-09-2012 16:25

Някой ще благоволи ли да ми каже в такъв случай все пак какво правят от Виваком ? Не вярвам да оставят клиентите без телевизия заради това, че нямат нови телевизори...

АА 10-09-2012 16:33

Ами май че това правят. А спасяването на давещия се си е негова работа. Както пишеш по горе имаш доста техники, които вероятно ще свършат работа.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.