Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Питане за плащане на Булсатком през Интернет (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44171)

CITRON 09-09-2018 10:40

Питане за плащане на Булсатком през Интернет
 
Можели да се плати месечен абонамент на Булсатком през сайтаим без регистрации в Епей.бг и а други , Само от кредитна или дебитна карта?!

Златанов 09-09-2018 11:02

Да.

бендо 09-09-2018 12:35

Отдавна плащам през сайта им,ползвам Борика,бачка денонощно,нямам ядове за сега:);;650картата ми е VISA към ДСК;;650

spiralkinda 09-09-2018 12:40

Плащам всеки месец с visa на дск или уникредит булбанк и винаги работи без проблем. :;803

Момчил Минков 09-09-2018 14:10

офф-топик
 
Цитирай:

Първоначално написано от spiralkinda (Мнение490930)
Плащам всеки месец с visa на дск или уникредит булбанк и винаги работи без проблем. :;803

Не съвсем по темата. Като имам дебитна карта, гледам, че по пос-терминалите има РЕГИСТРАЦИЯ - това ли е регистрацията за Инет разплащане, и може ли да св пазарува/плаща с кода от гърба на картата - без да е регистрирана през терминал? Питането ми е, защото като плащах на една бензиностанция, служителката видимо задържа едната старна на картата, а после я обърна, и така я доблежи до терминала - а имаше предавания, как нарочно правели това дейсгтвие, за да се запише идентификацията на картата на камерите и послед да имат данните за незконни цели (дали не съм параноичен?)...

бендо 09-09-2018 15:21

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение490942)
Не съвсем по темата. Като имам дебитна карта, гледам, че по пос-терминалите има РЕГИСТРАЦИЯ - това ли е регистрацията за Инет разплащане, и може ли да св пазарува/плаща с кода от гърба на картата - без да е регистрирана през терминал? Питането ми е, защото като плащах на една бензиностанция, служителката видимо задържа едната старна на картата, а после я обърна, и така я доблежи до терминала - а имаше предавания, как нарочно правели това дейсгтвие, за да се запише идентификацията на картата на камерите и послед да имат данните за незконни цели (дали не съм параноичен?)...

Направи си 3D парола,че може и да не си параноичен;;650

tonivet 09-09-2018 20:55

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение490942)
Не съвсем по темата. Като имам дебитна карта, гледам, че по пос-терминалите има РЕГИСТРАЦИЯ - това ли е регистрацията за Инет разплащане, и може ли да св пазарува/плаща с кода от гърба на картата - без да е регистрирана през терминал? Питането ми е, защото като плащах на една бензиностанция, служителката видимо задържа едната старна на картата, а после я обърна, и така я доблежи до терминала - а имаше предавания, как нарочно правели това дейсгтвие, за да се запише идентификацията на картата на камерите и послед да имат данните за незконни цели (дали не съм параноичен?)...

Регистрацията е за epay.bg предполагам. През него си плащам ток, вода, телефон и т.н. А за три цифрения код, една лепенка върху него няма ли да свърши работа?

radovan1973 10-09-2018 02:32

Цитирай:

Първоначално написано от spiralkinda (Мнение490930)
Плащам всеки месец с visa на дск или уникредит булбанк и винаги работи без проблем. :;803

Отскоро Булбанк поддържат плащане на Булсат през мобилното си банкиране

CITRON 10-09-2018 08:40

Цитирай:

Първоначално написано от бендо (Мнение490929)
Отдавна плащам през сайта им,ползвам Борика,бачка денонощно,нямам ядове за сега:);;650картата ми е VISA към ДСК;;650

Ползваш терминалите на БОРИКА или регистрация в БОРИКА.

Питам за възможност за директно плащане в сайта на Була с данни на картата.

radovan1973 10-09-2018 09:25

Цитирай:

Първоначално написано от CITRON (Мнение491021)
Ползваш терминалите на БОРИКА или регистрация в БОРИКА.

Питам за възможност за директно плащане в сайта на Була с данни на картата.

От клиентския си профил в сайта на булсата избираш плащане чрез борика-иска номера на кредитнатати карта също за по голяма сигурност четирите цифри на гърба и секюрити код и клиентски номер от банката.След което от менюто в сайта си чекваш коя карта и услуга искаш да ползваш.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.