Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Проблем с добавянето на транспондери на zhd 210 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=30213)

иво петров 21-08-2013 17:33

Проблем с добавянето на транспондери на zhd 210
 
Здравейте, нов съм във форума и се извинявам ако темата съществува,но не можах да я открия. Проблема е следният; на моя приемник zhd210 нито мога да добавям,нито да трия транспондери. Моля някой да ми каже дали това може да се оправи или не. Ако може как става магията. Благодаря предварително.

gentu 21-08-2013 18:18

Че какво искаш да добавяш и да триеш , това е операторски приемник и всичко му се добавя и трие по мрежата от оператора при ъпдейтите!!!;)
(ти нищо не баркаш а само гледкаш:D)

Стефка 21-08-2013 19:15

Цитирай:

Първоначално написано от иво петров (Мнение271192)
Здравейте, нов съм във форума и се извинявам ако темата съществува,но не можах да я открия. Проблема е следният; на моя приемник zhd210 нито мога да добавям,нито да трия транспондери. Моля някой да ми каже дали това може да се оправи или не. Ако може как става магията. Благодаря предварително.

Имам ZHD200 меню,инсталация,антена,транспондери,ок-добави

иво петров 22-08-2013 09:48

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение271193)
Че какво искаш да добавяш и да триеш , това е операторски приемник и всичко му се добавя и трие по мрежата от оператора при ъпдейтите!!!;)
(ти нищо не баркаш а само гледкаш:D)

Добре, но на sd приемника функцията е активна и там няма ядове

иво петров 22-08-2013 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Стефка (Мнение271202)
Имам ZHD200 меню,инсталация,антена,транспондери,ок-добави

точно така,но само ми изписва: моля изчакайте запаметяването на промените и след това няма запаметени промени

Пламен Тачев 22-08-2013 09:54

Нали ползваш зеления и жълтия бутон за запис и триене? Може ли някаква снимка кое не е активно?

ВалчоП 22-08-2013 12:38

Когато въведеш данните за транспондера и натиснеш зеления бутон да ги запамети приемника, излизаш от менюто за въвеждане на данните за новия транспондер, но за да се запамети въпросният нов транспондер в листата за съответния спътник, трябва да се натисне още веднъж зелен бутон, а не да се излиза от менюто с друг бутон.
С две думи: докато долу на екрана се вижда опция за запаметяване със зелен бутон, тя трябва да се ползва, иначе нищо не става при тези дръвца.

БатеГойко 22-08-2013 14:40

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение271193)
Че какво искаш да добавяш и да триеш , това е операторски приемник и всичко му се добавя и трие по мрежата от оператора при ъпдейтите!!!;)
(ти нищо не баркаш а само гледкаш:D)

Баче,и мойта ZHD100 е операторска,ама си запаметява и трие.

gentu 22-08-2013 21:30

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение271345)
Баче,и мойта ZHD100 е операторска,ама си запаметява и трие.

-то е ясно че на БатГойко всичко му е точ!!!;;650

иво петров 23-08-2013 09:56

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение271334)
Когато въведеш данните за транспондера и натиснеш зеления бутон да ги запамети приемника, излизаш от менюто за въвеждане на данните за новия транспондер, но за да се запамети въпросният нов транспондер в листата за съответния спътник, трябва да се натисне още веднъж зелен бутон, а не да се излиза от менюто с друг бутон.
С две думи: докато долу на екрана се вижда опция за запаметяване със зелен бутон, тя трябва да се ползва, иначе нищо не става при тези дръвца.

Точно този вариант,който описваш ползвам. Ми явно моят е от най големите дърва щото не става.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.