Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Приключили продажби (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=249)
-   -   Търся Конвектор с стойка за Булсатска антена 65 см (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26781)

никибой 07-01-2013 20:52

Търся Конвектор с стойка за Булсатска антена 65 см
 
Здравей те! Моля за съвет ,подариха ми една 65см булсатска сателитна чиния с стойка , рейката е правоъгълна , но няма държача на конвектора и самия конвектор. Нуждая се от държач и конвектор както и приемник. Желая да се свържа с сателит с италиански програми ,и евентуално в по късен етап свободните за прием български програми. Предварително ви благодаря. Поздрави!

мнн 07-01-2013 21:16

Може и от виното да е, ама ми трябваха 5 минути да прочета и да (се опитам) да разбера какво пишеш! Поне първия клас не изкара ли до край?
Ома няколко вида антени, които този оператор използва - от това зависи и какъв държач ти трябва. А конвекторите са една друга тема. Имаше нещо за отоплението на дома в този форум.

Стивт 07-01-2013 21:27

За правоъгълната рейка всички държачи са еднакви!!!
Колега ако искаш пиши на ЛС да ти направя оферта за тези неща дето търсиш.

Марк 07-01-2013 21:28

Цитирай:

Първоначално написано от никибой (Мнение214402)
Здравей те! Моля за съвет ,подариха ми една 65см булсатска сателитна чиния с стойка , рейката е правоъгълна , но няма държача на конвектора и самия конвектор. Нуждая се от държач и конвектор както и приемник. Желая да се свържа с сателит с италиански програми ,и евентуално в по късен етап свободните за прием български програми. Предварително ви благодаря. Поздрави!

Може би търсиш КОНВЕРТОР?

никибой 07-01-2013 21:42

Не съм специалист и се извинявам за грешното име на Конвертора.

insight 07-01-2013 21:55

Свободни програми на HOTBIRD 13.0 градуса и на ASTRA 19.2 градуса колкото искаш. Може би ще ти е необходима малко по-голяма антена.

om63 07-01-2013 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от никибой (Мнение214459)
Не съм специалист и се извинявам за грешното име на Конвертора.

Поздравления за изобилието от запетайки, но ще Ви припомня, че пред дума започваща със "с" съюзът "с" се трансформира в "със". Надявам се да приемете забележката ми съвсем добронамерено, каквато е и тя. Все пак правописът е едно от нещата, което създава мнение за всеки от нас, пишещите във форуми. И пред съюза "и" запетайка се поставя в само един случай :) Не и във Вашия обаче. Успех с италианците!

Марк 07-01-2013 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от никибой (Мнение214459)
Не съм специалист и се извинявам за грешното име на Конвертора.

Няма проблем,всички се учим,никой не се е родил научен:).
Аз просто те поправих, за да не го запомниш погрешно.

Triax 08-01-2013 08:32

Цял нов комплект на булсат (антена, стойка, конвертор) струва 20лв...Колко мислиш, че ще спестиш ако се опитваш да оправяш тази антена? ;)

Rafaello 08-01-2013 09:42

Цитирай:

Първоначално написано от Triax (Мнение214610)
Цял нов комплект на булсат (антена, стойка, конвертор) струва 20лв...Колко мислиш, че ще спестиш ако се опитваш да оправяш тази антена? ;)

Не е ли 28 лв?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.