Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   "Изгоряли" и "Опарили се" от сайтове за търговия! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36941)

Венци 18-04-2015 10:00

"Изгоряли" и "Опарили се" от сайтове за търговия!
 
Здравейте,купих вчера от Олх.Бг приемник на виваком! Включих го в къщи на антената,излезе ми следния надпис: поставената карта е невалидна (2)
Свързах се с продавача,обяснявайки ми че ще отиде до офиса да провери какъв бил проблема,и щял да ми се обади...ни вест ни кост от него,даже и не вдига.Ето описанието което гласеше обявата:

Приемника си работи нормално просто приключвам с договора и затова го продавам. Платен е до месец юни и след това ако искаш да гледаш плащаш ако не ти е харесало не плащаш.Договора е свършил.Мога и да го прехвърля на новия собственик пожелание.
Намира се в София за други градове с куриер за сметка на получателя.

Ако някой може да помогне с нещо,ще дам номер на карта,приемник и т.н. да провери статуса на приемника!

Поздрави!

bu12tras 18-04-2015 11:28

За какъв чеп ти е операторски приемник и то от olx, защо не си го взе от оператора?
И защо не си му искал номера на тоя предварително да го провериш?
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Венци 18-04-2015 12:02

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение366673)
За какъв чеп ти е операторски приемник и то от olx, защо не си го взе от оператора?
И защо не си му искал номера на тоя предварително да го провериш?
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ами аде...търсих необвързване с договор,тъй като неми е необходим целогодишно. Но нищо, ''пих'' една вода. Здраве да е,нека моите 15лв му свършат работа.

Онджичек 18-04-2015 13:59

Е, поне му сложи един лош фийдбек!

дрим 18-04-2015 18:08

Цитирай:

Първоначално написано от Онджичек (Мнение366685)
Е, поне му сложи един лош фийдбек!

Ако не го е оферирал и фийдбек не може да му сложи.
Изобщо в OLX-a масово са измекяри и дребни душици, които искат да пре..т някого.

bu12tras 18-04-2015 18:12

Да това е голям недостатък от тяхна гледна точка. В 99% има проблем и няма как да оставиш фийдбек за да предупредиш и други.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ИлиянБГ 18-04-2015 18:14

Операторските приемници работят само със карти на оператора и всеки приемник се активира заедно със картата. И да ви го подарят тоя приемник ако не върви със картата която е активиран ше си го биете у главата. Конкретно пък за приемниците на Виваком дори не стават да си настроите друг спътник. На Булсат поне това може да се прави,но те пък се блокират след като не са на техен транспондер.

dvdrw 18-04-2015 18:21

и аз леко се опарих от тоя сайт о ел екса. купих от един една уредба с грамофон , за който твърдеше че е нова, и като се пробрах у нас почнаха проблемите, тук там ударено капака на грамофона спукан , тонколоната едната леко отпред беше смачкана, едната от касетите записващата като пусна и се чува едно бучене, то имаше опция да я прегледам преди да платая но аз не пожелаех , и ся и аз пия студена вода, ама поне за квото я взех ми върши работа, много мислете преди да купувате от о ел екса, дори да пише състояние ново пак си имайте едно на ум.

gogyto 18-04-2015 19:04

Съвсем скоро в OLX:
XII. Какво отпада:


В обновения ОЛКС няма да можеш да оставяш коментари или да отправяш оферти по обявите. Рейтингите на потребителите също ще бъдат премахнати.
• Оферти и рейтинги - стигнахме до извода, че те удължават пътя до сключване на сделка. Най-бързият и директен начин за контакт с продавача остава телефонното обаждане или съобщение.


http://blog.олх.бг/wp-content/uploads/2015/04/newolx.html#zaglavna
:lol15:

Онджичек 18-04-2015 19:24

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение366701)
Ако не го е оферирал и фийдбек не може да му сложи.
Изобщо в OLX-a масово са измекяри и дребни душици, които искат да пре..т някого.

Саше, има как. Да пише в ония безкрайни теми за лоши продавачи.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.