Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Индивидуални планове от М-тел (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=38439)

БатеГойко 24-10-2015 15:58

Индивидуални планове от М-тел
 
Колеги,на някой предлагали ли са му индивидуална оферта подобна на моята:
Като дългогодишен (май от създаването на М-тел съм един от първите клиенти,още когато подаряваха едни Ериксони,които като си ги закачиш на колана ти смъкваха панталона ) лоялен клиент:

5 номера от мрежата на М-тел - без лимит.
100 минути към всички мобилни и стационарни мрежи.

И това за целия срок на договора - 2 год. на цена 6.44лв.

Аз се изкуших и се ожених ( да ме извини жена ми,въпреки,че двуженството у нас е забранено) - за 2 години.
Ако съм се прецакал,мога да се откажа до 14 дни.
Как ви се струва?

Златанов 24-10-2015 17:38

Ако минутите ти стигат и си доволен от таксата - ок.
Можеше за справка да питаш в друг оператор, ако си прехвърлиш картата какво ще ти дадат като такса и телефон.

Веско 24-10-2015 19:10

Според мен е ОК

антена 24-10-2015 23:27

как се казва тоз план ,че не го намирам на сайта им?

Цец0 25-10-2015 01:18

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение392021)
Колеги,на някой предлагали ли са му индивидуална оферта подобна на моята:
Като дългогодишен (май от създаването на М-тел съм един от първите клиенти,още когато подаряваха едни Ериксони,които като си ги закачиш на колана ти смъкваха панталона ) лоялен клиент:

5 номера от мрежата на М-тел - без лимит.
100 минути към всички мобилни и стационарни мрежи.

И това за целия срок на договора - 2 год. на цена 6.44лв.

Аз се изкуших и се ожених ( да ме извини жена ми,въпреки,че двуженството у нас е забранено) - за 2 години.
Ако съм се прецакал,мога да се откажа до 14 дни.
Как ви се струва?

Ако те устройва теб като индивидуално потребление - ок. За тези пари е добре. Трудно вече ще намериш нещо на ниска такса. Политиката на мобилните оператори отдавна е да по-висок приход от такса, а не от услуги извън плановете.

Цитирай:

Първоначално написано от антена (Мнение392056)
как се казва тоз план ,че не го намирам на сайта им?

Не го търси, няма да го намериш на сайта.

БатеГойко 25-10-2015 07:39

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение392064)
Ако те устройва теб като индивидуално потребление - ок. За тези пари е добре. Трудно вече ще намериш нещо на ниска такса. Политиката на мобилните оператори отдавна е да по-висок приход от такса, а не от услуги извън плановете.

До сега бях на 4.90 някакъв мно-о-го стар план,със 100мин. към 3 номера.Този ме устройва напълно.Донесоха ми го с куриер и го подписах.

Антена - плана ми го предложиха по телефона,ексклузивно за мен.Първо ме офертираха с един стандартен от 10лв.,но като им казах,че имам друга карта за повече разговори,предложиха този на 6.44.
Впрочем плана е М-тел смарт XS но на 50% по-ниска такса.
http://media.mtel.bg/newsite2015/pri...Mtel_Smart.pdf

антена 25-10-2015 09:21

ас съм с дом тел от ментел но явно ти си стар абонат може ли да проверищ понеже при мен първо ми свършват безплатните минути след това вече не ми се таксува към мтел дали и при теб е така

Цец0 25-10-2015 09:31

При този план 100-те минути са съвсем отделно от разговорите към СиП.

антена 25-10-2015 09:41

това е хубаво понеже аз като звъня на мтел пак ми взима от минутите според мен не би трябвало тъй като по договор са ми неограничени

Веско 25-10-2015 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от антена (Мнение392078)
това е хубаво понеже аз като звъня на мтел пак ми взима от минутите според мен не би трябвало тъй като по договор са ми неограничени

Може да си мислиш че звъниш на МенТел , с тази преносимост на номерата неможеш разбра на кой звъниш.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.