Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Анкети (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=179)
-   -   Анкета: Трябва ли да се толерират обяви за търсене/предлагане на ТЕСТ линии? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34998)

дрим 05-10-2014 15:42

Анкета: Трябва ли да се толерират обяви за търсене/предлагане на ТЕСТ линии?
 
Ето една анкета, за да видим на къде духа вятъра

Анкетата е публична и всеки може да маркира повече от един отговор!

Brian 05-10-2014 15:43

Да се толерират - не, но да се допускат - да. Но с мярка и строг контрол. Все пак това трябва да е форум за хобисти.

Pirat 05-10-2014 15:53

НЕ!
Или пускат free line това трябва да е хобистки форум иначе кво правиме тука някой е ясно пари!

Чичо Боре 05-10-2014 15:53

Според мен няма лошо да се предлага линия за тест, но да не е скришно на лс, а да бъде пусната тема в съответния раздел и да бъде обяснено всичко точно.

дрим 05-10-2014 15:59

Цитирай:

Първоначално написано от Brian (Мнение339092)
Да се толерират - не, но да се допускат - да. Но с мярка и строг контрол. Все пак това трябва да е форум за хобисти.

Формулирай ако обичаш строг контрол, защото и сега го има, но истински безплатните фрии тестове по ги няма ;;650

Радил 05-10-2014 16:06

Гласувах с "Да". Щом има раздел за шеринг, не виждам причина да няма теми с линии пък били те платени или фрий. Ако има търсене защо да няма и предлагане? Много хора биха предпочели шейх говорещ български, който да им помага с настройките и поддръжката, отколкото някой рускоговорящ например. Бих подкрепил някакво ограничение на брой обяви за ден, седмица или месец от потребител и за конкретна линия (за да няма безброй нови регистрации предлагащи едни и същи линии).

Brian 05-10-2014 16:11

Като се замисля не знам какво ще последва след строгия контрол. Каква е идеята? Че някой прави бизнес през форума? Винаги го е имало и ще го има. Форума е за хобисти -да, но пък и хобистите имат нужди. Дали ще купува от другите или от хора от форума каква е разликата? Има съпорт за другите, що да няма съпорт и за хората от форума, които предлагат платен шеринг. Каква ще е идеята на забраната? Някой да не стане милионер на гърба на форума ли? Той форума така или иначе си действа. А между продавач на приемници и продавач на шеринг симбиоза има и ще има.
Тарикати има и винаги ще има, трябва ли всички да страдаме в борбата срещу тях, защото негативите са повече, когато се бориш срещу тях, отколкото когато ги пуснеш да си правят тарикатлъците. Този който пуска шеринга винаги може да резне такъв тарикат, защото рано или късно се разчува и в този момент тариката ще отговаря пред "спонсорите си". Въобще даже не ми е ясно кой нормален човек ще седне да продава нещо което получава негарантирано. И колко ще спечели? По скоро ще зариби двама трима и те като се усетят ще потърсят по стабилни източници.

ivan_sv 05-10-2014 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от Brian (Мнение339103)
Като се замисля не знам какво ще последва след строгия контрол. Каква е идеята? Че някой прави бизнес през форума? Винаги го е имало и ще го има. Форума е за хобисти -да, но пък и хобистите имат нужди. Дали ще купува от другите или от хора от форума каква е разликата? Има съпорт за другите, що да няма съпорт и за хората от форума, които предлагат платен шеринг. Каква ще е идеята на забраната? Някой да не стане милионер на гърба на форума ли? Той форума така или иначе си действа. А между продавач на приемници и продавач на шеринг симбиоза има и ще има.
Тарикати има и винаги ще има, трябва ли всички да страдаме в борбата срещу тях, защото негативите са повече, когато се бориш срещу тях, отколкото когато ги пуснеш да си правят тарикатлъците. Този който пуска шеринга винаги може да резне такъв тарикат, защото рано или късно се разчува и в този момент тариката ще отговаря пред "спонсорите си". Въобще даже не ми е ясно кой нормален човек ще седне да продава нещо което получава негарантирано. И колко ще спечели? По скоро ще зариби двама трима и те като се усетят ще потърсят по стабилни източници.

Много точно казано.

дрим 05-10-2014 16:16

Цитирай:

Първоначално написано от Brian (Мнение339103)
.....

Прав си, не напразно споменах, че момента е тънък, винаги за всяко нещо покрай сухото, гори и суровото.
Нека да видим какво е общественото мнение в този референдум и като гледам избирателната активност, нещата ще си останат по старому ;)

BOBIKAT 05-10-2014 16:18

2Прикачено(и)
Аз ли съм кьорав? Или нещо анкетата е афиф!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:46.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.