Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Da Player (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44177)

pe6o1975 16-02-2019 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от boboturboto (Мнение503086)
Ей това сме си ние българите,за кутия цигари може да даваме по 7-8 кинта всеки ден ама за да си гледаме любимия отбор или предаване навсякъде немаме 2 кирливи лева.Мъка..


Не е до 2 та "кирливи" лева ! Въпроса е принципен ;)
Този който "чете ли чете" едва ли плаща права за някой от каналите може би за всичките, а иска да печели -по 2 "кирливи" лева (без да броиме тъпите реклами от приложението което е качено в PLay маркета)от всеки ей така ;;573
Каквото повикало това се обадило!
;;650

boboturboto 16-02-2019 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от Бобката1 (Мнение503118)
3.Таксиметров апарат ;;573
4.Ясновидец:lol15:

Да видим 5-та професия

Верно не си сам, увери ма тоз път ;;573

Ти пък ме увери,че българският ти е чужд език,идиот.

boboturboto 16-02-2019 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение503120)
Не е до 2 та "кирливи" лева ! Въпроса е принципен ;)
Този който "чете ли чете" едва ли плаща права за някой от каналите може би за всичките, а иска да печели -по 2 "кирливи" лева (без да броиме тъпите реклами от приложението което е качено в PLay маркета)от всеки ей така ;;573
Каквото повикало това се обадило!
;;650

А някой да ти иска пари за плейлистата,аз мисля че парите са за ползване на плеъра(БЕЗ РЕКЛАМИ).

pe6o1975 16-02-2019 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от boboturboto (Мнение503133)
А някой да ти иска пари за плейлистата,аз мисля че парите са за ползване на плеъра(БЕЗ РЕКЛАМИ).

Е ако я няма тази "тестова" така да се каже плей листа едва ли ще има някой и 20 стотинки да даде за този плеар- подразбира се 😉. А относно рекламите някъде из мненията в маркета имаше хора който бяха платили въпросните 2 левчета и се оплакваха от реклами и насичиния .

boboturboto 16-02-2019 21:58

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение503134)
Е ако я няма тази "тестова" така да се каже плей листа едва ли ще има някой и 20 стотинки да даде за този плеар- подразбира се 😉. А относно рекламите някъде из мненията в маркета имаше хора който бяха платили въпросните 2 левчета и се оплакваха от реклами и насичиния .

Това дали ако нямаше плейлистата някой щеше или нещеше можем само да гадаем(нали съм ясновидец според някои индивиди тук).Не ми е толкова интересен въпросният плеър,за да чета коментари в маркета,може и да има такива.На мен досега хора,които го ползват не са ми се оплаквали,напротив много са доволни,че съм им казал за възможността да гледат почти без пари толкова много телевизии.

pe6o1975 16-02-2019 22:11

Цитирай:

Първоначално написано от boboturboto (Мнение503135)
много са доволни,че съм им казал за възможността да гледат почти без пари толкова много телевизии.

Както се казваше в една песен за "Голямата прИмоция" "Всички са доволни" ....;;573

Бобката1 16-02-2019 22:16

Цитирай:

Първоначално написано от boboturboto (Мнение503132)
Ти пък ме увери,че българският ти е чужд език,идиот.

Еваларка турбо философ :worry:

redstar 16-02-2019 22:47

Като е човек от форума въпросния господин, нека знае че плеъра му за нищо не става. Да не говорим, че постоянно насича, особенно на футболен мач-пряко предаване. Двата лева са малка сума, но все пак такса. Именно затова разбирам качеството на картината, което е зле, но като иска въпросната такса поне да осигури нормална работа на плеъра. Това неговото си е търгашка работа и някой ден ще му секне. Пишете за 2 та лева, но в крайна сметка 5000 потребители на гугъл плей да му ги платят и друга излиза месечната сметка....Само да отбележа, че досега плеъра е изтеглен от над 100 000 души....
Поздрави!

boboturboto 16-02-2019 23:18

Цитирай:

Първоначално написано от Бобката1 (Мнение503137)
Еваларка турбо философ :worry:

Тирета,точки,запетайки са ти чуждици.Да не говорим за правописа(не че моят е перфектен,но твоя е по зле и от на дете в първи клас.

boboturboto 16-02-2019 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от redstar (Мнение503143)
Като е човек от форума въпросния господин, нека знае че плеъра му за нищо не става. Да не говорим, че постоянно насича, особенно на футболен мач-пряко предаване. Двата лева са малка сума, но все пак такса. Именно затова разбирам качеството на картината, което е зле, но като иска въпросната такса поне да осигури нормална работа на плеъра. Това неговото си е търгашка работа и някой ден ще му секне. Пишете за 2 та лева, но в крайна сметка 5000 потребители на гугъл плей да му ги платят и друга излиза месечната сметка....Само да отбележа, че досега плеъра е изтеглен от над 100 000 души....
Поздрави!

Което напълно отговаря на въпросът ти-защо сече на събитие с голям интерес,а именно защото го гледат хиляди.Плеъра си работи,стрийма хълца при такъв трафик-нормално.Стриймовете са крадени,затова няма как той да ти оправи хълцането при мач.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.