Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Измамни техники на А1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44478)

sa6o91 06-12-2018 21:57

Измамни техники на А1
 
Здравейте!
Не се връзвайте на лъжите от страна на А1, че договорите на близу трябва да се преподписват с А1, защото близу е придобита от А1. Не мога да повярвам, че А1 мами клиентите на близу толкова нагло. Преподписване се прави само ако досегашният договор, който имате с близу не ви устройва и искате да го промените, а не защото след придобиването им старите договори е нужно да се преподписват.

дрим 10-12-2018 17:30

Отвратен съм от А1, в методите им на лъгане на пенсионерите!
Пресен пример от вчера, родителите ми преподписали договора си с А1 преди месец, като увещанията на "любезният" служител биле, че няма да има промяна в крайната цена, а щели да получат повече. И каква е равносметката от вчерашната фактура, преди за два мобилни, iptv на два телевизора, домашен телефон, плащаха около 62 лв, сега, сметката от вчера е към 80лв.
Егати наглите създания, просто нямам думи...

Като разгледах разпечатките, единият мобилен са го пуснали на A1 ONE unlimited 16 от Трансфер XS, демек вземи тия 23.20 без ддс, вместо 13.91 без ддс...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

pe6o1975 10-12-2018 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение498010)
Отвратен съм от А1, в методите им на лъгане на пенсионерите!
Пресен пример от вчера, родителите ми преподписали договора си с А1 преди месец, като увещанията на "любезният" служител биле, че няма да има промяна в крайната цена, а щели да получат повече. И каква е равносметката от вчерашната фактура, преди за два мобилни, iptv на два телевизора, домашен телефон, плащаха около 62 лв, сега, сметката от вчера е към 80лв.
Егати наглите създания, просто нямам думи...

Като разгледах разпечатките, единият мобилен са го пуснали на A1 ONE unlimited 16 от Трансфер XS, демек вземи тия 23.20 без ддс, вместо 13.91 без ддс...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Нямаше ли клауза за разваляне на настоящия договор до определен период от време ?

jack82 10-12-2018 17:47

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение498011)
Нямаше ли клауза за разваляне на настоящия договор до определен период от време ?

При теленор е плащаш 3 месеца и приключваш със тях

pe6o1975 10-12-2018 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение498012)
При теленор е плащаш 3 месеца и приключваш със тях


https://aktivnipotrebiteli.bg/%D0%BA...BB%D0%B5%D1%87

Миро.Добрев 10-12-2018 18:35

При всички оператори важи клаузата за едностранно прекратяване с едномесечно предизвестие. Дължат се 3 месечни такси плюс неустойка. На мен ми остават 10 месеца до края на двегодишния ми договор с Виваком. Ползвам телефон, интернет у дома и айпи телевизия за 33.76 лв. общо на месец. Нямам оплаквания, но ако реша да го прекратя преди края, неустойките са много големи и неизгодни. Изскачат обезщетения и глупости, свят да ти се завие. По-добре да не се прекратява предварително, ако не се налага. Така са го измислили, че потребителя да е прее*ания и да го боли дълго. Освен това, при Виваком в случай на предсрочно прекратяване и въобще на прекратяване на договор, нямаш право да си техен клиент в следващите 3-6 месеца (в зависимост от услугата).

:lol15:

Чък Норис 10-12-2018 18:41

Не знам защо оставяте пенсионерите да се разправят с измамниците? Всички са маскари, всички спряха онлайн промоциите си, за да трябва да отидете до офис, да ви губят времето и ако могат да ви излъжат нещо. Тотален картел!

БониБо 10-12-2018 18:44

Цитирай:

Първоначално написано от Миро.Добрев (Мнение498019)
При всички оператори важи клаузата за едностранно прекратяване с едномесечно предизвестие. Дължат се 3 месечни такси плюс неустойка. На мен ми остават 10 месеца до края на двегодишния ми договор с Виваком. Ползвам телефон, интернет у дома и айпи телевизия за 33.76 лв. общо на месец. Нямам оплаквания, но ако реша да го прекратя преди края, неустойките са много големи и неизгодни. Изскачат обезщетения и глупости, свят да ти се завие. По-добре да не се прекратява предварително, ако не се налага. Така са го измислили, че потребителя да е прее*ания и да го боли дълго. Освен това, при Виваком в случай на предсрочно прекратяване и въобще на прекратяване на договор, нямаш право да си техен клиент в следващите 3-6 месеца (в зависимост от услугата).

:lol15:

Неустойката ти е тези въпросни три месечни такси, но без отстъпките, който ползваш, а стандартната цена

дрим 10-12-2018 18:45

Мани-мани, ами родители, знаеш как е, отишли да плащат (От стария договор имали още 2м) и ги хванали за канарчета. Аз разбрах днес, като ми се оплакаха, след като е дошла сега първата фактура.

То това им е с неустойките, че като платиш три месеца, ама по две близо и кел файда...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

oldgraf 10-12-2018 19:15

Никога не давам на най-близките ми възрастни роднини да се занимават с договори за комунални услуги. А за плащане има ипей. Писах го преди време - нов или подновяване на договор само по куриер. Имаш 14 дни да откажеш. В офис не е така...

ПП Тези хорица са изгорели, писах го за другите съфорумци да знаят и мислят


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.