Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Информация по номера на сим карта за данни (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46577)

teolink 19-01-2021 11:20

Информация по номера на сим карта за данни
 
Интересува може ли (евентуално без ходене в офис на А1) по номера на сим картата за данни да се получи информация за ползвания план и др. подрбности - като дата на нулиране, лимит на мегабайтите за бърз нет, евентуално следене на консумацията.
Картата не е намерена или крадена, но човекът, който ми я даде за
временно ползване е в чужбина и не си спомня детайли, понеже държи офиси и ползва нет от 5-6 доставчика

spaice 19-01-2021 11:24

Слагаш картата в смартфон и инсталираш приложението "Моят А1". От там може да се видят някои неща.

teolink 19-01-2021 11:39

ок, ще има малко играчка с намиране на адаптер щото моя поостарял вече смартфон поддържа само стандартни симки.
В момента ползвам картата на настолен комп - няма ли някакъв вариант за уиндос?

spaice 19-01-2021 11:48

Може би и през WEB, пак на моят А1. Ще трябва да закачиш картата към твоя профил. Не знам обаче дали не пращаха някакъв СМС. Нищо не пречи да се опита.

Стефан07 19-01-2021 11:50

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение548399)
ок, ще има малко играчка с намиране на адаптер щото моя поостарял вече смартфон поддържа само стандартни симки.
В момента ползвам картата на настолен комп - няма ли някакъв вариант за уиндос?

Правиш регистрация през сайта - sso.a1.bg, след което цъкаш на бутона, който е да въведеш услуга като ползвател /не като титуляр/, въвеждаш телефонния номер там, после най-вероятно ще ти пратят SMS с код, въвеждаш кода и си готов. ;)

Стефан07 19-01-2021 11:51

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение548400)
Може би и през WEB, пак на моят А1. Ще трябва да закачиш картата към твоя профил. Не знам обаче дали не пращаха някакъв СМС. Нищо не пречи да се опита.

той след като ползва картата на лаптоп не пречи да получава и смс там :)

Бернар 19-01-2021 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от Стефан07 (Мнение548401)
... въвеждаш телефонния номер там, после най-вероятно ще ти пратят SMS с код, въвеждаш кода и си готов. ;)

Той няма телефонен номер!

Veskop 19-01-2021 13:36

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение548396)
Интересува може ли (евентуално без ходене в офис на А1) по номера на сим картата за данни да се получи информация за ползвания план и др. подрбности - като дата на нулиране, лимит на мегабайтите за бърз нет, евентуално следене на консумацията.
Картата не е намерена или крадена, но човекът, който ми я даде за
временно ползване е в чужбина и не си спомня детайли, понеже държи офиси и ползва нет от 5-6 доставчика


ами,титуляра звъни и пита за детайли по договора.кол центъра на а1 може да се избере и от чужбина.

teolink 19-01-2021 13:46

Момчета, благодаря за идеите, въобще не е толкова важно и спешно, смятах че има елементарен начин, като не ще си я ползвам така, то си личи като свърши бързия нет. Преди малко си размърдах задника до един офис и там ми казаха че по номер на карта не можело да се провери, най-лесно можело да стане по ЕГН, но не смятам да се занимавам повече по въпроса.
Темата може да се изтрие, освен ако модераторите не преценят че има полезна информация.

bu12tras 19-01-2021 14:45

Цитирай:

Първоначално написано от Бернар (Мнение548407)
Той няма телефонен номер!


Всяка sim карта е с телефонен номер :lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.