Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   NEXT (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=295)
-   -   next star ye 18000 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=17291)

vaxo 14-07-2011 22:51

next star ye 18000
 
здравейте искам малко момощ и аз новак съм. значи сприемник сам (горе посояеният) и от няколко дена нямам доста от каналите не сам пипал нищо по настройките защото не разбирам. а каналите който ми липсват са бтв-комеди,синема и бтв екшън,нямам съшо и доста от тези като нашионал географикс.ще ви бъда много благодарен ако някой ми окаже помощ.

Валентинко 14-07-2011 23:13

Цитирай:

Първоначално написано от vaxo (Мнение109015)
здравейте искам малко момощ и аз новак съм. значи сприемник сам (горе посояеният) и от няколко дена нямам доста от каналите не сам пипал нищо по настройките защото не разбирам. а каналите който ми липсват са бтв-комеди,синема и бтв екшън,нямам съшо и доста от тези като нашионал географикс.ще ви бъда много благодарен ако някой ми окаже помощ.

Дал си си парите напразно за този приемник-ирдето кодировката поетапно се спира,затова и тези канали са ти угаснали.

vaxo 14-07-2011 23:15

Цитирай:

Първоначално написано от Валентинко (Мнение109024)
Дал си си парите напразно за този приемник-ирдето кодировката поетапно се спира,затова и тези канали са ти угаснали.

това ще рече да забравя за тях така ли? повече няма да мога да ги гледам.

и какво според теб трябва да си купя като приемник?

pp2811 14-07-2011 23:18

може да се гледат стига да искаш

vaxo 14-07-2011 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от pp2811 (Мнение109026)
може да се гледат стига да искаш

за да питам във форума явно искам да си ги гледам. все пак по горе съм написал че съм нов

мултиплекс 15-07-2011 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от vaxo (Мнение109027)
за да питам във форума явно искам да си ги гледам. все пак по горе съм написал че съм нов

за да ги гледаш ставаш абонат на булсатком виваком или сателайт БГ

аз имам същият приемник и от както смениха кодировката гледам само няколко от кодираните ако и те вече не са заминали от ирдето и предимно фта каналите

vaxo 15-07-2011 11:11

Цитирай:

Първоначално написано от мултиплекс (Мнение109053)
за да ги гледаш ставаш абонат на булсатком виваком или сателайт БГ

аз имам същият приемник и от както смениха кодировката гледам само няколко от кодираните ако и те вече не са заминали от ирдето и предимно фта каналите

ако ставаше въшпрос да ставам абонат на някой от горе посочените нямаше да се занимавам да питам в този форум. хватката е да ги гледаш без пари.

failure 15-07-2011 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от vaxo (Мнение109062)
ако ставаше въшпрос да ставам абонат на някой от горе посочените нямаше да се занимавам да питам в този форум. хватката е да ги гледаш без пари.

Няма вече за без пари, като в магазина е всичко си има цена.

мултиплекс 15-07-2011 17:45

имам една моя надежда че в турция където са турските хакери произвели приемника некст стар са се заели със разбиването на новата кодировка булкрипт и като направят новият софтуер ще ни се ъпдейтнат приемниците и пак ще има аванта но това е само предположение :lol15:

бобито 15-07-2011 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от мултиплекс (Мнение109136)
имам една моя надежда че в турция където са турските хакери произвели приемника некст стар са се заели със разбиването на новата кодировка булкрипт и като направят новият софтуер ще ни се ъпдейтнат приемниците и пак ще има аванта но това е само предположение :lol15:

Ами тя е вече е разбита, може би турците имат пръст в тая работа, знае ли се?;;601


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:36.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.