Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсатком със съобщение относно БТВ казуса (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26631)

pmhawk 02-01-2013 14:13

Булсатком със съобщение относно БТВ казуса
 
Уважаеми клиенти, Извиняваме се отново за причиненото неудобство! Въпреки усилията ни да бъде постигната нова договореност за приемливи условия, в защита на интересите на клиентите ни, сигналът бе преустановен поради изтичането на договора ни с BTV Media Group. Сигналът ще бъде възстановен при достигане на справедливо решение. За времето на прекъсване на сигнала до момента на неговото възстановяване, клиентите на Булсатком ще бъдат компенсирани със съответното отчисление от месечната такса, както и ще им бъде оказано съдействие за настройка на телевизионните приемници за приемане на ефирен сигнал.

register 02-01-2013 14:40

хех... и сега какво - ефирни антени ли ще почнат да монтират? безплатно? нещо на клякане ми прилича това
булсат изобщо не трябва да се връзва на такива панаири
който е аут - е аут - точка
ама май им липсва мъжество...

Златанов 02-01-2013 14:53

Няма да слага ефирни антени. Пише, че ще съдейства за настройка на телевизионния приемик за ефирна. Един вид, ако не можете да си настроите телевизора, ще ви го настроим безплатно или по-скоро напомнят тактично, че ьТВ се излъчва и ефирно за залюхани хора, които са забравили, че съществува ефирна телевизия. Никакви антени няма да слагат.

KALIAKRA 02-01-2013 15:08

За какъв ефир ми говорят?Бтв-екшън и Ринг Бг има ли ги ефирно?Другите бози на медиагрупата не ме интересуват.:s103

Пламен Тачев 02-01-2013 15:16

Еми оплачи се на бТВ, че не позволяват да си купиш само екшън и ринг... Аз като не ги гледам, защо да ги плащам? За да гледаш ти по-евтино? (Звучи малко... нападателно, ама не е ли точно така?)

Досев 02-01-2013 15:18

БТВ Екшън ефирно цифрово в София.
От март тестове в цялата страна. Вероятно най-късно юни месец ще се лови цифрово навсякъде.
Интересно ще бъде на пролет като почне ШЛ и Лига Евопа. Дали ще цъфне ефирно цифрово и тя или ще я затъмнят по някакъв начин...

Зелен 02-01-2013 15:22

Аз що си мисля,че хората със сат.антени могат да си гледат ШЛ и без ьтв?;;601

Дато 02-01-2013 15:23

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение211763)
БТВ Екшън ефирно цифрово в София.
От март тестове в цялата страна. Вероятно най-късно юни месец ще се лови цифрово навсякъде.
Интересно ще бъде на пролет като почне ШЛ и Лига Евопа. Дали ще цъфне ефирно цифрово и тя или ще я затъмнят по някакъв начин...

БТВ Екшън все още никъде не се излъчва ефирно.

z.dedov 02-01-2013 15:23

Ще я затъмнят,като я кодират. И после CI модул плюс предплатена карта. То и затова е май целият панаир в момента.

Досев 02-01-2013 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от Зелен (Мнение211765)
Аз що си мисля,че хората със сат.антени могат да си гледат ШЛ и без ьтв?;;601

Темата доколкото разбирам е за Булсатком и каб.оператори, които ще останат без БТВ групата канали.

Във форума всички имаме достъп до много канали за ШЛ.
Ама нали знаеш, че има и друга достатъчно голяма група от хора, не ползващи нет и само с една антена на Булсатком и Делталайн.
(аз имам няколко такива колеги)
Те как ще реагират като останат без любимия си мач или бг.сериал?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:03.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.