Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Интернет на Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47467)

tedy58 23-02-2022 17:09

Интернет на Булсатком
 
Вече повече от 28 часа нямам интернет от Bulsatcom. Напълно съм наясно с технологията както ме съветва някакъв pepy1, само че в белите държави при такива "извънредни обстоятелства" белите хората дават месец компенсация за причиненото неудобство, но тук живеем в бананова държава и такива компенсации са вредни! Нали?
От вчера на сайта им с повреди се мъдреше съобщение, че за района на Смолян и Лъки имат затруднения.
А защо ли от страницата им с повреди изчезна съобщението за повредата от вчера?
Код за потвърждение:
https://www.bulsatcom.bg/avarii "Няма регистрирани аварии."

Нищо че в Смолян още няма интернет, а каката от кол центъра с благ глас ми каза "Имайте търпение господине!"
А ако здравната каса е вързана с тях? Ако полицията и др. държавни учреждения разчитат на тях т.е. на Вас?

Пък не дай си боже да някакво още по-сложно положението?
Пази БОЖЕ!

moreg 23-02-2022 17:29

Може и за постоянно вече да нямаш интернет от тях. Ориентирай се към друг доставчик.

tedy58 23-02-2022 17:31

И на 29-тия час интернетът се втурна като хала в дома ми.

Глаголица 23-02-2022 17:37

Освен да се оплачеш и да си потърсиш правата според договора, който си подписал какво реално можеш да направиш?

А наясно ли си, че в белите държави не е прието да се говори за „бели държави“ в контекста, който влагаш защото звучи „леко“ расистко? ;;650

tedy58 23-02-2022 17:42

Не съм расист, ама винаги може да стане човек като му причернее :).

vasilstf 23-02-2022 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение572337)
Освен да се оплачеш и да си потърсиш правата според договора, който си подписал какво реално можеш да направиш?

А наясно ли си, че в белите държави не е прието да се говори за „бели държави“ в контекста, който влагаш защото звучи „леко“ расистко? ;;650

И точно според договора времето за реакция от страна на доставчика е 72 часа след подаване на сигнал от страна на клиента. До тогава може да пие студена вода, а компенсация може да иска след изтичането на това време.

tedy58 23-02-2022 18:28

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение572342)
И точно според договора времето за реакция от страна на доставчика е 72 часа след подаване на сигнал от страна на клиента. До тогава може да пие студена вода, а компенсация може да иска след изтичането на това време.

Сипах си вино вече, да не пия поне студена вода, че може да ме заболи гърлото ;;573;;650

vasilstf 23-02-2022 22:03

Цитирай:

Първоначално написано от tedy58 (Мнение572344)
Сипах си вино вече, да не пия поне студена вода, че може да ме заболи гърлото ;;573;;650

Много добре си направил. Наздраве! :drink:

Глаголица 23-02-2022 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от tedy58 (Мнение572344)
Сипах си вино вече, да не пия поне студена вода, че може да ме заболи гърлото ;;573;;650

Наздраве и от мене! Иначе ако имаш достатъчно данни в пакета и добро покритие от мобилния ползваш него като временно решение. Глобул ако предлагаха услугата дублиране на СИМ карта отдавна да съм сложил втората с един 4Г модем на рутера, че така или иначе плащам за нещо, което не изразходвам, ама това е.

tedy58 24-02-2022 00:59

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение572370)
Наздраве и от мене! Иначе ако имаш достатъчно данни в пакета и добро покритие от мобилния ползваш него като временно решение. Глобул ако предлагаха услугата дублиране на СИМ карта отдавна да съм сложил втората с един 4Г модем на рутера, че така или иначе плащам за нещо, което не изразходвам, ама това е.

Да и аз така си правя имам си почти неограничен на мобилния, но все пак основните ми неща са на оптиката и до сега нямах грижи, но както каза по-горе
Цитирай:

Първоначално написано от moreg (Мнение572335)
Може и за постоянно вече да нямаш интернет от тях. Ориентирай се към друг доставчик.

Но все пак наздраве :drink: на всички отзовали се и прочели този Тред.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:59.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.