Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Модули (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Matrix air cam (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21453)

дрим 20-02-2012 20:53

Matrix air cam
 
Здравейте,
Някой пробвал ли е въпросният модул?
Доста четох по другите форуми, но мненията са доста противоречиви, за това ми се щеше да чуя и родни мнения.
Ето и сайта на производителя:
matrix air cam

BOBIKAT 21-02-2012 13:48

Като си купиш, драсни 2-3 реда да кажеш какво се гледа с него и кои кодировки поддържа. Че като гледам с 10 евра е по-евтин от диаблото.

дрим 21-02-2012 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от BOBIKAT (Мнение145044)
Като си купиш, драсни 2-3 реда да кажеш какво се гледа с него и кои кодировки поддържа. Че като гледам с 10 евра е по-евтин от диаблото.

Той мейтрикса за разлика от диаблото няма слот за карта, но повече ме притеснява това, че един познат ползваше диабло преди две години и много го плюеше защото яко грее и в последствие му изгора слота на приемника, та от там съм скептичен към диаблото.
Четейки тук във форума виждам, че доста колеги са си подкарали диаблото и нямат оплаквания та доста се колебая.

Rafaello 21-02-2012 20:31

Дали ще върви и Б*****ком на него на шер? До колкото аз знам СССам-а на диаблото не го подкарва.

дрим 21-02-2012 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение145127)
Дали ще върви и Б*****ком на него на шер? До колкото аз знам СССам-а на диаблото не го подкарва.

Е до колкото четох, то тая джаджа си подържа oscam, а там певицата изнася концерти :;803

Rafaello 21-02-2012 22:04

Цитирай:

Първоначално написано от Дрим (Мнение145159)
Е до колкото четох, то тая джаджа си подържа oscam, а там певицата изнася концерти :;803

Хайде взимай тогава, че да тестваш и да разправяш ;)

heracle 04-11-2012 02:49

MatrixAirCam на CATV
 
5Прикачено(и)
Ето няколко снимки на въпросния модул на тв -Самсунг.
След целодневно четене на форуми, успях да го подкарам да работи гладко и без да запича.
От standby на телевизора инициализира за 3 мин ( заради линукса ).
После превключва от канал на канал 3-6 сек.
Wi-Fi ми е заключена в WPA2 и няма проблеми при закачането с нея. Рутера се намира в другата стая което значи че сравнително добре се справя със сигнала.
Ако на някой му е интересно, направих и клипче ( 3мин- 300мб) как отваря каналите.
Но по това време не ми се ъплоадва никъде. При интерес на лични .....

Rafaello 04-11-2012 07:43

Колега, за какви пари взе камчето и от къде?

кокович 04-11-2012 09:08

Това което прочетох по форумите е ,че има вграден оскам клиент, което дава по голяма свобода в настройките спрямо диаблото.Не,че и там не работи всичко, но е трудно да се следи и корегига при нужда.
ЕТО един сайт с доста полезна информация и оправени бъгове.Има и форум към него.

heracle 04-11-2012 10:38

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение197301)
Колега, за какви пари взе камчето и от къде?

Поръчах го през един испански сайт, доставка до UK и после до БГ,с застраховката- всичко 250лв.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:03.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.