Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   IPTV ComNet (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29749)

Rafaello 14-07-2013 23:50

IPTV ComNet
 
Колеги, от 2 месеца съм на Комнет. Имат около 50 канала IPTV, която си е безплатна в тяхната мрежа и се гледа с програмка, свалена от тяхната страница TIVA TV 1.21.5a.
За съжаление никъде в програмата не се вижда какви са настройките и от какъв адрес дърпа каналите.
Предложете начин, да разбера настройките и да си ги вкарам след това в приемниците.
Благодаря предварително.

Фенцо 15-07-2013 11:37

1Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение264069)
Колеги, от 2 месеца съм на Комнет. Имат около 50 канала IPTV, която си е безплатна в тяхната мрежа и се гледа с програмка, свалена от тяхната страница TIVA TV 1.21.5a.
За съжаление никъде в програмата не се вижда какви са настройките и от какъв адрес дърпа каналите.
Предложете начин, да разбера настройките и да си ги вкарам след това в приемниците.
Благодаря предварително.

Заповядай. До скоро се гледаше целия им пакет от IPTV-то, затова присъстват много повече канали в плейлиста, но направиха нещо (защита явно) и се гледат сега само каналите от програмката им. "Защитени" са с user-agent, който е CMC (Version 2.5), но съм направил плейлиста без да е необходимо писането му всеки път във VLC. Ако някой се навие да разбере какво точно са направили за другите канали да се гледат само по 1сек. и после да спрат и евентуално как се решава това, ще съм му адски благодарен!

jack82 15-07-2013 13:18

това няма как да го подкараш колега имазащити и знам как е направена платформата:D

Фенцо 15-07-2013 13:47

Колегата Rafaello питаше за каналите от тяхната програма - те също са включени в този плейлист и вървят нормално. За останалите, ако може да споделиш има ли начин за преодоляване на защитата ще сме ти много благодарни :)

jack82 15-07-2013 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от Фенцо (Мнение264110)
Колегата Rafaello питаше за каналите от тяхната програма - те също са включени в този плейлист и вървят нормално. За останалите, ако може да споделиш има ли начин за преодоляване на защитата ще сме ти много благодарни :)

няма как има портал който търси устроиство по мак и по ИП после по платформа тя се казва мак250 след туи има усер и пас и има още 2 защити но неси спомням без да ти пуснат от сървара нямам как да се гледа ;)

Джапи 15-07-2013 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от Rafaello (Мнение264069)
Колеги, от 2 месеца съм на Комнет. Имат около 50 канала IPTV, която си е безплатна в тяхната мрежа и се гледа с програмка, свалена от тяхната страница TIVA TV 1.21.5a.
За съжаление никъде в програмата не се вижда какви са настройките и от какъв адрес дърпа каналите.
Предложете начин, да разбера настройките и да си ги вкарам след това в приемниците.
Благодаря предварително.

Здравей,
Техен абонат съм. На времето имах програмката, но каналите спаднаха до 10-тина и май накрая спря да работи. За това реших, че са спряли услугара за някаква телевизия с програма в тяхната мрежа. На сайта им не можех да я намеря. Моята съм я изтрил - и антивирусната ми програма започна нещо да мрънка за нея.
Би лими казал къде на сайта им я има?

Благодатя предварително

Фенцо 15-07-2013 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение264111)
няма как има портал който търси устроиство по мак и по ИП после по платформа тя се казва мак250 след туи има усер и пас и има още 2 защити но неси спомням без да ти пуснат от сървара нямам как да се гледа ;)

А тези "нововъведения" от скоро ли са? Защото до преди месец всичко се гледаше free.
@Джапи - не ти трябва бъгавата им програма. Изтегли си VLC Media player и отвори плейлистът, който съм прикачил към предния пост.

Rafaello 15-07-2013 18:08

@Фенцо, много ти благодаря, колега!
Страхотна работа ми свърши!
Сега даже имам канали, които ги няма в плейлиста на тяхната програма!
Ако имаш път към Сливен обади се да почерпя ;) ;;650

Едит: Сега забелязвам, че има канали от тяхната програма, които ги няма в плейлиста. Ти ли си го генерираш?

cvetelin 15-07-2013 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от Фенцо (Мнение264102)
Заповядай. До скоро се гледаше целия им пакет от IPTV-то, затова присъстват много повече канали в плейлиста, но направиха нещо (защита явно) и се гледат сега само каналите от програмката им. "Защитени" са с user-agent, който е CMC (Version 2.5), но съм направил плейлиста без да е необходимо писането му всеки път във VLC. Ако някой се навие да разбере какво точно са направили за другите канали да се гледат само по 1сек. и после да спрат и евентуално как се решава това, ще съм му адски благодарен!

каналите се гледат и от русе ,нетуъркс

spgi 15-07-2013 20:54

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение264109)
това няма как да го подкараш колега имазащити и знам как е направена платформата:D

Ей за това ги мразя комнетаджии щото се мислят за нещо гоYeмо, а то в крайна сметка гоУемия им тарикатлък с пинг-а се минаваше само с 2 реда в Линксисовете.
Не 100 ами още 200 ще откажа от тея . Вече почна да ми писва. ГоYемите линYксчии....
Само да видя някой мой познат на Сомнет (аз им викам риба-НЕТ) моментално ще бъде наплют да бяга от там.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:02.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.