Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ПРИЕМНИЦИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Продавам ИПТВ приемник TVIP S-Box V.605. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45092)

Бобсано 23-06-2019 17:53

Продавам ИПТВ приемник TVIP S-Box V.605.
 
Артикул: ИПТВ приемник TVIP S-Box V.605

Характеристики: https://www.tvip.tv/en/media-center/sbox-605

Дефекти: Не

Гаранция: Да. Оставаща гаранция от почти 2 години.

Допълнителна информация: ИПТВ приемничето е в отлично състояние, защото е отваряно само за тест. Настроено е и е готово за ползване. Има си оставаща гаранция от почти 24 месеца към българска фирма. Комплектът е пълен и се вижда на снимките. : )))

Снимки: Да

http://picbg.net/album.php?u_id=76289AP9Bq

Цена: 160 лева, като е възможен лек коментар на цената.

Местоположение: Перник

Изпращане и транспорт: Изпращам артикула със куриерските фирми, Еконт или Спийди, като разходите за доставка се поемат от купувача.

За контакти: ЛС, Тук в темата или Скайп - dandil.stoqnov.

TUISTERa 24-06-2019 11:22

А каква е причината да го продаваш ? Понеже приемника в онлайн магазин е 155 лв, а ти го продаваш на "далавера" ;;650 ? Нещо не ти хареса или просто кяр да направиш? Като гледам гаранционната карта, даже от същата фирма си го взел... Вие у перник сте голема работа ;;513

Музикантът 24-06-2019 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение512364)
А каква е причината да го продаваш ? Понеже приемника в онлайн магазин е 155 лв, а ти го продаваш на "далавера" ;;650 ? Нещо не ти хареса или просто кяр да направиш? Като гледам гаранционната карта, даже от същата фирма си го взел... Вие у перник сте голема работа ;;513

Ако идеш лично да го вземеш, получаваш един винкел гратис. :)

Към подателя на обявата: съвсем некоректно е да търсиш по-висока цена на използван приемник в сравнение с нов такъв. :lol15:

авиан 24-06-2019 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Музикантът (Мнение512369)
Ако идеш лично да го вземеш, получаваш един винкел гратис. :)

Към подателя на обявата: съвсем некоректно е да търсиш по-висока цена на използван приемник в сравнение с нов такъв. :lol15:

Къде има винкели гратис,трябва ми за гаража.

Бобсано 24-06-2019 14:03

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение512364)
А каква е причината да го продаваш ? Понеже приемника в онлайн магазин е 155 лв, а ти го продаваш на "далавера" ;;650 ? Нещо не ти хареса или просто кяр да направиш? Като гледам гаранционната карта, даже от същата фирма си го взел... Вие у перник сте голема работа ;;513

Оп. Здрасти, колега. Ами... Причината да го продавам е, че просто самия приемник не беше предназначен за мен, а за моите родители. Та... Оказа се, обаче че те няма да го ползват, защото им е малко по - труден за ползване, а и решиха, че няма смисъл да гледат толкова много канали, които предлагат ИПТВ провайдерите. Та, тях си ги устройва Булсата, който поне засега им е напълно достатъчен. Иначе... Да, прав си, че в този онлайн магазин приемничето е 155 лева, но понеже аз купих приемника от моя ИПТВ доставчик за 175 лева и затова се получава така... А и, също така впоследствие разбрах, че този онлайн магазин има общо с ИПТВ доставчика ми. Просто колегата, от който купих бокса ми каза, че наистина има някакво разминаване, което може би е отскоро и не е знаел за него. Иначе приемника е отличен и мога да кажа, че като цена - качество е оптималния вариант на пазара, поне за момента. А и, все пак съм писал, че е възможен лек коментар на цената. Но пак казвам, че приемника е пускан само веднъж и всичко, което тествах работеше. И така... Еми... Надявам, се че сега вече си ме разбрал за какво иде реч. : )))) ; )))) ;;650

Цитирай:

Първоначално написано от Музикантът (Мнение512369)
Ако идеш лично да го вземеш, получаваш един винкел гратис. :)

Към подателя на обявата: съвсем некоректно е да търсиш по-висока цена на използван приемник в сравнение с нов такъв. :lol15:

Здравей и на теб, колега. :) Ами... Надявам се, че след написаното по - горе като отговор, че и ти поне малко, ще си промениш мнението... Ако ли не, здраве да е. И така... : )))) ; )))) ;;650

TUISTERa 24-06-2019 17:04

Надявам се знаеш, че и презерватива само веднъж ползван вече не е на същата цена ;;650 Това в кръга на шегата.
Напълно в рамките на нормалното е да свалиш цената под тази в магазина, без значение дали е малко ползван или не приемника, след като не си търговец продаваш стока втора ръка. А колко си се набутал от твоя доставчик, мога да ти кажа на лични каква е цената на приемника към него та да разбереш колко та е наврял, та не търси да избиваш от колегите, пусни го в олх-а като не искаш да си вътре...

Бобсано 29-06-2019 19:29

Нова Цена: 150 лева. : ))) ; ))) :D ;) ;;650

Бобсано 09-07-2019 21:28

ИПТВ приемника е продаден!!! : ))) ; ))) ;;602 ;;675 :D ;) ;;650 ;;513


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.