Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Благодарим на форума! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47195)

Leoni 17-10-2021 06:52

Благодарим на форума!
 
Преди малко разглеждах един бг форум и напрао ми идеше да им тегля една майна.Значи имаше разни рестрикции.Като пример - не можеш да прочетеш скрит текст, ако нямаш 50 поста във форума.Може да "отвориш" текста, ако натиснеш някаква иконка, можеш да пишеш в тази тема, ако си си бръкнал в г.за.Такива неща.Дори искат заплащане за да ти дадат генералски права да пишеш където сакаш и да си взимаш платени програми, колкото си искаш.Е ама - не ! Така, не се събират форумци.Спомням си някъде 2010 бяха ми дали сателитен тунер next star.Бяха ми казали, как да търся и слагам едни дълги цифри, за да гледам БСК.Но после вече не ставаше с ключета.Ставало на дреамбокс, ама с друг тип ключета, и търсех информация.Попаднах на дтв-бг прелистих няколко теми, но бяха на висок стил за мене и се отказах, плащах си кабелната до 2016, когато случайно в един сат.магазин видях канали на БСК.Купих си приемника и продавача ми активира БСК.Питах го след година, като свърши и няма да мога БСК да гледам-ко праим?Ами идваш даваш 30 кинта и ти пускам пак БСК.Добре де той иска 30лв за подновяване, а аз дадох 40 за тунера.Има някаква врътка и почнах да чета в нета и попаднах на дтв-бг.Е викам си няма да ги разбера.Краста:)Постепенно разбирах тайния език на форумците и сезам се отвори!Много от нещата съм ги прочел тук и ги знам благодарение на свободния достъп на форума.За което огромно благодаря и евала!Видях, че най-много хора е имало онлайн-70 хиляди, колкото стадиона - "В.Левски".Сега се сещам за един сайт - роденибг, форум за българи в Германия.Дето без регистрация не можеш да прочетеш интересните теми.Така си губят "клиентелата".От всяко дърво свирка не става!Блгодаря на създателите на този невероятен форум!

dzumba 17-10-2021 09:16

Такъв анализ от Бавария в 7.00 сабахле в неделя:s101.......Носталгия!

Neo64 17-10-2021 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение567337)
Такъв анализ от Бавария в 7.00 сабахле в неделя:s101.......Носталгия!

06:00 по Баварско , сън не ни лови!
Да му купим наколенки, оти много плонжира............!:)

dodo_pv 17-10-2021 12:44

И аз се събудих потен - потен в 04:00 сутринта, от кошмари и станах в 5. От тъпата баварска зима ще да е прозрението, рано дойде тя тази година. Или пък от бирата :s101

Leoni 17-10-2021 16:05

Сведение за несведущие люди.:a0335:
Тук се рабти, а не га на Балканите да се пърди и врънка заплатата малка.Та иде реч за следното.Ако сте забелязали пиша само вечер.Тогава е работното време на фирмите за хигиена и почистване.
И на нашия промишлен обект където работници си докарват 25%

вечер, а в почивен ден събота се плаща 50% се наложи да поработим.
Работните пчелички си вкараха по 200 евро за една нощ, а не са стояли като някои пищещи на хемородните си задници , защото тук Меркел фисурите само с работа ги премахва, че чак Шолтц не може да и хване цаката.Радвайте се, че не ползвам стария си ник, когато форума нямаше плавучест и безпризорно се клатеше, а някои кат мишки се разбягаха и остана единстения заслужен и мечтан капитан.;;516

пс.Колкото по-одъртяваме се връщаме назад сега сте в детската градина!;;602
В Бавария е по-топло, отколкото в България.Справка гуглето!

Veskop 17-10-2021 16:37

работиш щото си аргатин! ;;573 И да ти кажа,в "бедната и нещастна" държава има доста хора,които никога не биха работили за твоята "баварска"
заплата!

dzumba 17-10-2021 17:48

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение567362)
Радвайте се, че не ползвам стария си ник
пс.Колкото по-одъртяваме се връщаме назад

Що бре Леонсио?Ако върнеш ника ,немой те стигнеме!;;basi

vasilstf 17-10-2021 22:28

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение567363)
работиш щото си аргатин! ;;573 И да ти кажа,в "бедната и нещастна" държава има доста хора,които никога не биха работили за твоята "баварска"
заплата!

Да, щото българина не е роден да работи, а да дава акъл на работещите. Затова никой не иска да работи, а всеки иска "баварска" заплата. Будалите дето им се работи заминаха на запад, а тук си останахме тарикатите да взимаме заплати без да работим.

Veskop 17-10-2021 22:32

Брато,нищо не си разбрал!Аргатина си е аргатин навсякъде по света!

Leoni 18-10-2021 02:12

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение567368)
Що бре Леонсио?Ако върнеш ника ,немой те стигнеме!;;basi

Не бе Дзумба, като преди пак ще избягаш и ще се скриеш, кат пръдня без гащи!


Значи да те светна Леони, не е Лео НИкополски
а известен гръцки воин, за който едва ли си чувал:lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:50.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.