Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Кое е по-добре - сателитна или IP телевизия? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32335)

Руже 03-02-2014 13:58

Кое е по-добре - сателитна или IP телевизия?
 
Здравейте,
Предстои ми да сменям доставчика на цифрова телевизия и за целта съм се спрял на Виваком. В един от магазините ми предложиха 2 варианта - спътникова и IP телевизия. Коя е по-качествена можете ли да кажете? Отделно съм им абонат на ADSL интернета, като очаквам в скоро време ( За Виваком това е доста разтегливо понятие) на моя адрес да прекарат и оптика.:)

TPOTOAP 03-02-2014 14:09

Ако си от София или по-голям град, какво ще правиш при оранжевите разбойници?

Руже 03-02-2014 14:23

В случая съм от Варна, но не е там въпроса... Интересува ме кой от 2-та вида цифрова е по-качествен?

Радионов 03-02-2014 14:27

;;513
Цитирай:

Първоначално написано от Руже (Мнение303838)
Здравейте,
Предстои ми да сменям доставчика на цифрова телевизия и за целта съм се спрял на Виваком. В един от магазините ми предложиха 2 варианта - спътникова и IP телевизия. Коя е по-качествена можете ли да кажете? Отделно съм им абонат на ADSL интернета, като очаквам в скоро време ( За Виваком това е доста разтегливо понятие) на моя адрес да прекарат и оптика.:)

IPTV по добрия вариант.

Пламен Тачев 03-02-2014 14:29

Специално във Варна имаш само един правилен избор, ако търсиш максимум канали, с максимум качество и на минимум цена. И той не е Виваком.

Руже 03-02-2014 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Тачев (Мнение303845)
Специално във Варна имаш само един правилен избор, ако търсиш максимум канали, с максимум качество и на минимум цена. И той не е Виваком.

Наясно съм с това, но все пак си имам съображения да се спра на Виваком

Пламен Тачев 03-02-2014 14:37

Добре. В този случай, избери ИПТВ. При САТ услугата няма да имаш всички канали, които са обявени, а пък обявените е възможно да са с по-ниско качество от тези по кабел. Макар че с тоя АДСЛ... не знам дали не си вкарваш таралеж в гащите. Успех!

дончо78 03-02-2014 15:46

А то при ADSL ще върви ли IPTV :s101

Пламен Тачев 03-02-2014 16:07

Цитирай:

Първоначално написано от дончо78 (Мнение303859)
А то при ADSL ще върви ли IPTV :s101

Правят някакви "магии" и върви, колкото и да е странно и за мен. Но ограничават броя телевизори - май до 2.

civica 03-02-2014 16:12

Цитирай:

Първоначално написано от Руже (Мнение303838)
Здравейте,
Предстои ми да сменям доставчика на цифрова телевизия и за целта съм се спрял на Виваком. В един от магазините ми предложиха 2 варианта - спътникова и IP телевизия. Коя е по-качествена можете ли да кажете? Отделно съм им абонат на ADSL интернета, като очаквам в скоро време ( За Виваком това е доста разтегливо понятие) на моя адрес да прекарат и оптика.:)

Докато не ти прекарат оптиката - забрави ! Лично мнение ! Ползвам такава ИПТВ , но с оптика - не е зле , но не е по-добре от ..... сещаш се нали ! Но е по-евтино като цена с интернета от ... М.... ! ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:11.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.