Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КОМПЮТРИ и периферия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Съвет за TV Stick (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47714)

Jovanoty 31-07-2022 14:35

Съвет за TV Stick
 
По принцип съм с два бокса в нас Nokia 8000, Xiaomi S, но ми трябва и един стик. Не мога да взема решение между:

-Roku
-Fire TV Stick
-Xiaomi

Не съм заглеждал стика на Relame
Също така знам, че на Xiaomi има Google cast и си бачка без проблеми това ми е едно от изискванията за Google cast. Предимно си ползвам PLex , HBO MAX, youtube по малко тв,

Huligan4o 31-07-2022 15:26

Между двете - Nokia 8000, Xiaomi S, кое е по-добро според теб?

uniqad 31-07-2022 15:35

Най-доброто на пазара на андроид стиковете в момента за цената си е Fire TV Stick 4K Max. Качествена сглобка, без софтуерни бъгове и пълна сертификация на всички платени стрийминг платформи! Всичко друго изисква здрави нерви и много свободно време да го тунинговаш до нивото на файър стика! Обърни внимание, че говоря за “MAX” версията.

dolby 31-07-2022 16:10

Хмм интересно, разликата между firestick 4k и firestick 4k max не беше нещо голяма като характеристики. Има ли нещо което го няма в официалните характеристики?

uniqad 31-07-2022 16:20

Цитирай:

Първоначално написано от dolby (Мнение576913)
Хмм интересно, разликата между firestick 4k и firestick 4k max не беше нещо голяма като характеристики. Има ли нещо което го няма в официалните характеристики?

По-пъргав процесор, което личи веднага като се разхождаш из интерфейса, подръжка на PIP в приложенията и не на последно място значително по-добрия WiFi…

Jovanoty 31-07-2022 17:51

Цитирай:

Първоначално написано от Huligan4o (Мнение576911)
Между двете - Nokia 8000, Xiaomi S, кое е по-добро според теб?

Колега за мен нокията работи по бързо няма лекия лаг , като при xiaomi. Мисля че на нокията процесора е по добър. Дистанционното си има благинки. Не знам какво друго да ти кажа просто ми трябва и един стик .

Jovanoty 31-07-2022 18:19

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение576912)
Най-доброто на пазара на андроид стиковете в момента за цената си е Fire TV Stick 4K Max. Качествена сглобка, без софтуерни бъгове и пълна сертификация на всички платени стрийминг платформи! Всичко друго изисква здрави нерви и много свободно време да го тунинговаш до нивото на файър стика! Обърни внимание, че говоря за “MAX” версията.

Греша ли , че нямат Google cast ? Трябва ми все пак да мога да каствам и от телефон и от кавото имам друго устройство .

ogibo 31-07-2022 18:32

Fire TV Stick 4K няма, за max не знам.

dolby 31-07-2022 18:38

Хубаво е да проверяваме преди да пишем. Има и 4к и 4k max а вече има и cube

bu12tras 31-07-2022 19:46

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение576912)
Най-доброто на пазара на андроид стиковете в момента за цената си е Fire TV Stick 4K Max. Качествена сглобка, без софтуерни бъгове и пълна сертификация на всички платени стрийминг платформи! Всичко друго изисква здрави нерви и много свободно време да го тунинговаш до нивото на файър стика! Обърни внимание, че говоря за “MAX” версията.

Зависи от региона на ползване. *HBO Max за България го няма официално в амазон стора, сваля се по втория начин и не тръгва всеки път ( на 4K Max - тествано )


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.