Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Въпрос за мобилните оператори (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35008)

metody72 06-10-2014 14:37

Въпрос за мобилните оператори
 
Имам предложение от М-Тел за 14.90лв получавам 300мин към всички мрежи и неизговорените минути от месеца се прехвърлят към следващия, договора е за 2 години. От Виваком ми предлагат 340 мин за 15.80лв към всички оператори. Моля даите мнение за двата оператора и конкретните предложения , къде ще ми е по изгодно, на първо четене е М-Тел но дали има скрити уловки, ако някои има мнение нека го сподели.

trafik69 06-10-2014 15:26

3Прикачено(и)
;;573:s101;;basiВиж в кесията имали 300 или 340 лева:e085::;808

Мишка 06-10-2014 20:19

Цитирай:

Първоначално написано от metody72 (Мнение339315)
Имам предложение от М-Тел за 14.90лв получавам 300мин към всички мрежи и неизговорените минути от месеца се прехвърлят към следващия, договора е за 2 години. От Виваком ми предлагат 340 мин за 15.80лв към всички оператори. Моля даите мнение за двата оператора и конкретните предложения , къде ще ми е по изгодно, на първо четене е М-Тел но дали има скрити уловки, ако някои има мнение нека го сподели.

Бягай на далече от мтел.Аз подписах с Виваком миналия месец 300 минути към всички мрежи и 600 МБ за 15 лв.(10/20)

Цец0 06-10-2014 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от metody72 (Мнение339315)
...на първо четене е М-Тел но дали има скрити уловки.....

Не, уловки няма. 300 минути към всички, прехвърляне на минути, ако не си ги изговорил. А не забравяй, че ако изговориш минутите Мтел, Боб и фиксираните мрежи продължават да са ти безплатни.

jack82 06-10-2014 20:59

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение339399)
Не, уловки няма. 300 минути към всички, прехвърляне на минути, ако не си ги изговорил. А не забравяй, че ако изговориш минутите Мтел, Боб и фиксираните мрежи продължават да са ти безплатни.

щом вкарват такива оферти значи ще се включва някой друг в играта примерно булсат или след подмяната на мрежата глобул и те трябва да помислят за оферти

Глаголица 06-10-2014 21:36

просто изчакай, тепърва ще идват по-изгодни предложения, иначе защо иначе виваком, а и вече мобилтел са толкова на зор да връзват хората на дву-годишни договори

Кермит 06-10-2014 21:54

Ако е само за телефония където отидеш от двата е все таз според мен.
Но ако има и 3G нет на телефона ще трябва да провериш какво е покритието на 3G където ходиш. Казвам го защото ползвам мобилен нет и от трите оператора в БГ като си ида в гората и си взема сат приемника да си гледам Тв от моя сървър. Най добре е в това отношение бибаком после ментел, а за глобул неам думи - отчайващо.

TUISTERa 06-10-2014 22:35

Цитирай:

Първоначално написано от Кермит (Мнение339414)
Ако е само за телефония където отидеш от двата е все таз според мен.
Но ако има и 3G нет на телефона ще трябва да провериш какво е покритието на 3G където ходиш. Казвам го защото ползвам мобилен нет и от трите оператора в БГ като си ида в гората и си взема сат приемника да си гледам Тв от моя сървър. Най добре е в това отношение бибаком после ментел, а за глобул неам думи - отчайващо.

За глобул си прав, но за виваком поне за Асеновград и тоя регион виваком са отчайващи и за разговори и за :;810 3г . Мрежата е супердупер нестабилна и не става за разговори през повечето време. Хуйвея явно има проблем с апарати нокиа, по голямо скубане на коса с оператор не съм имал от тях. Принудих се да ползвам андроидско дърво 'щото има по яка антена от новата нокия подарена ми от виваком и не ставаща за разговори в тяхната мрежа. Айфона като захапе 3г-то от ментел и не го пуска докато не му зачезне обхвата , рядко го губя 3г-то дори и в асансьора. Разбира се , субективно мнение зависещо от разположението на клетките на оператора около мен. При виваком разположението на клетката обаче няма значение
тъй като обхвата ми е супернестабилен без значение къде се намирам. Интернета на мтел е перфектен по отношение на надеждност. Дали скоростта е най-бърза? Еми колкото по бърза е скоростта толкова по-бързо ще ти свършат включените мегабайти :) Все пак нямаш възможност да я контролираш. Аз съм на договор от преди 5 години и като ми се изчерпат 250-те мегабайта(2-3 месеца в годината ми се случва да ги надвиша) клякам на 128кбит-а, което за зор заман ми върши работа. На Цецо колежките периодично ми се умилкват по телефона да преподпиша ама не стаа...

metody72 07-10-2014 11:47

За сега се спирам на М-Тел с 200мин и договор за 1 година пък после ще видим има ли нещо интересно а минутите ще ги направя на 400 за 2 месеца защото не говоря много.

Brian 07-10-2014 12:46

Много са ми интересни някои хора с избора си на оферти. Вземат пакети с по 300-500-1000 минути, че било най-изгодно на минута, а реално говорят 30, останалите ги прехвърлят за другия месец в който естествено говорят пак 30 минути. :worry:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:44.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.