Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   DVD и BLURAY плеъри (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Записващо DVD + запис и на USB (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36658)

Агуа де вида 15-07-2017 17:47

Цитирай:

Първоначално написано от kristov (Мнение456665)
Ако не е затворен диска не се вижда нищо.

Точно, дава ми го празен. Иначе с Ashampoo-то не стана, затова в момента се мъча да го затворя/финализирам с Неро, ама стига до 12-13% и ми плюе диска... :hammer:

Дедал 15-07-2017 18:06

Може да ви се стори странен въпроса, но - изобщо има ли запис на диска ?
Погледнете го срещу светлина - би трябвало лесно да различите дали е записано изобщо нещо на диска .
Ако е записан , както ви писаха и назад в темата - универсално дистанционно поръчано по интернет или закупено от близкият "техно" магазин отдавна би решил проблема.
Ако имате смартфон с IR порт също е вариант с подходяща програма.
;;650

Агуа де вида 15-07-2017 18:29

Цитирай:

Първоначално написано от Дедал (Мнение456671)
Може да ви се стори странен въпроса, но - изобщо има ли запис на диска ?
Погледнете го срещу светлина - би трябвало лесно да различите дали е записано изобщо нещо на диска .
Ако е записан , както ви писаха и назад в темата - универсално дистанционно поръчано по интернет или закупено от близкият "техно" магазин отдавна би решил проблема.
Ако имате смартфон с IR порт също е вариант с подходяща програма.
;;650

Че има записано нещо на диска - има, и то доста. А за универсалното дистанционно съм питала на много места но не ми дават никаква гаранция че ще стане, а пък да хвърля пари на вятъра не ми се ще. Колкото до смартфон - имам, но дали има IR порт нямам идея. Sony M5 е моя смартфон, на майка ми е Huawei P8 ама дали беше лайт или не, не помня, а на баща ми е Nokia Lumia 735... Може би трябва да ги проуча кой смартфон има IR порт (ако изобщо някой има) и да пробвам, ама не знам каква е тази "подходяща програма" за която иде реч.. чувала съм за самсунги с серия за някаква програма само...

kristov 15-07-2017 19:25

Диска се проверява на рекордера който го е записал, той трябва да си го прочете дори и да не е затворен.

Агуа де вида 15-07-2017 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от kristov (Мнение456674)
Диска се проверява на рекордера който го е записал, той трябва да си го прочете дори и да не е затворен.

E аз го пробвам винаги, и си го чете без проблем. Ама мен идеята ми не е да си го гледам на плеъра само...

kristov 15-07-2017 21:11

Без да се затвори няма как, не съм сигурен, че може да се затвори както казаха. Най добре е рекордера да си го затвори за да няма грижи след това. И се връщаме в началото, че е нужно дистанционно и най бързо и евтино ще стане в Ботевград човекът е точен аз съм ползвал няколко пъти услугите му. Ще ви излезе 15лв дистанционното + куриер ако има налично такова, а ако няма ще трябва да да му изпратите рекордера за да ви направи което малко ще оскъпи но няма как.

Агуа де вида 16-07-2017 14:32

Цитирай:

Първоначално написано от kristov (Мнение456686)
Без да се затвори няма как, не съм сигурен, че може да се затвори както казаха. Най добре е рекордера да си го затвори за да няма грижи след това. И се връщаме в началото, че е нужно дистанционно и най бързо и евтино ще стане в Ботевград човекът е точен аз съм ползвал няколко пъти услугите му. Ще ви излезе 15лв дистанционното + куриер ако има налично такова, а ако няма ще трябва да да му изпратите рекордера за да ви направи което малко ще оскъпи но няма как.

Как ще му пращам рекордера, да не става дума за модела на рекордера? Иначе самия рекордер няма как да му пратя. Да ми беше в София уреда иди-дойди, ама от Кюстендил да му го пращам до Ботевград си е абсурд. Иначе утре ще звънна още сутринта, да видим дали ще стане нещо или не.

kristov 16-07-2017 15:15

Ако не стане с модела трябва да се прати устройството, аз съм пращал няма грижи човекът е точен.

gentu 16-07-2017 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от Агуа де вида (Мнение456735)
Как ще му пращам рекордера, да не става дума за модела на рекордера? Иначе самия рекордер няма как да му пратя. Да ми беше в София уреда иди-дойди, ама от Кюстендил да му го пращам до Ботевград си е абсурд. Иначе утре ще звънна още сутринта, да видим дали ще стане нещо или не.

-вземи си дистанционно и не се занимавай с глупости!
Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение456526)
- ето ти за 20лв.- Дистанционно управление за JVC RMSDR045E
-а и почти всяко читаво универсално би свършило работа!

п.п. - а тук може да намериш оригинала:Original Remote Control for JVC DVD Recorder DR-MV5SE


teolink 03-08-2017 14:01

И какъв е проблема да се прати приемника по еконт? С не повече от 5 лв ще се оскъпи цялата работа, но поне е сигурно че ще вземете работещо дистанционно.
Абсурдно е да се мисли че сериозен сервизен специалист е закъсал за двд рекордер и ще присвои или ограби уреда.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.