Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Разгорещени дискусии (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=332)
-   -   Българи !Върнете се в България ! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37844)

dvdrw 13-08-2015 00:28

Българи !Върнете се в България !
 
Здравейте ,ако вече няма такава тема като моята , нека да я създам контра тема на темата , защо трябва да посетите България.

отговорът е много прост , за да не оставим бежанците и циганите да превземат България .

Серхио Агуеро 13-08-2015 07:39

И аз съм на мнение, че е много добре, когато българите се върнат и с целия потенциал, който имаме като нация, да се изгради модерна и красива страна.

Сега, когато толкова много работят за чужди корпорации и съответно интереси, се пропилява този потенциал и страната страда.

an 13-08-2015 08:22

Добре ще е, но не става само с лозунги. Справянето с циганския и бежанския проблем трябва да стане държавна политика. Хората трябва да видят, че циганите не се толерират за тяхна сметка и да престанат да се чувствуват като чужденци в собствената си страна. А и циганите са само част от проблема. Има още много неща, които държавата трябва да направи, ако иска хората да почнат да се връщат в България и да спре останалите свестни хора да я напускат. Докато не стане това, нещата ще стават все по-зле. Българите ще намаляват, циганите и бежанците ще се увеличават, ще се увеличава престъпността, неграмотността, безработицата. Ще се увеличат пенсионерите, издръжката им ще става все по-трудна, икономиката ще върви надолу и ще се продължи да се увеличава разликата между бедни и богати. Богатите ще станат по-богати, а бедните ще стават все по-бедни. Простотията ще цари навсякъде по милата ни родина. В общи линии това ни чака.
И тъй като животът е само един, при първия удобен случай се махам оттук. Който иска да остава, който иска да се връща. Всеки да си решава сам, пък каквото има да става - ще стане.

Май темата е повече за политическия раздел.

jack82 13-08-2015 09:18

Цитирай:

Първоначално написано от Серхио Агуеро (Мнение383000)
И аз съм на мнение, че е много добре, когато българите се върнат и с целия потенциал, който имаме като нация, да се изгради модерна и красива страна.

Сега, когато толкова много работят за чужди корпорации и съответно интереси, се пропилява този потенциал и страната страда.

По принцип си много прав но това няма как да стане хора с 2 вишши образования да работят на 400-500 лева заплата и да знае перфектно 1-2 езика няма как да остане в България просто нашите депутати не ги е грижа за народа приказки много а на лице нищо има една приказка беден народ лесно се управлява ;;650

Mediadigital 13-08-2015 09:31

И с какво ще ме привлече България ? Това е държава на мутрите и генерално служи за пране на пари на Европейски компании ! Не благодаря такава държава не искам ,а и нямам време ..

дрим 13-08-2015 09:38

Кой да се върне бре :lol15:

Аз се чудя как да избягам с 200
отвсякъде само те преебават, на където и да се завъртиш всеки гледа да те клати, гадните мангали имат повече права от всички нас взети заедно!
На лекар да отидеш, чакаш 30 души малцинство преди теб и като дойде твоя ред няма направления, та пак си плащаш!
Детето да си запишеш за градина, училище и каквото и да е пак дърво!
Недай си Боже да си пропуснал да платиш някоя таксичка към някоя банка или дружество, веднага почват едни заплашителни писма, че видиш ли си най-големия престъпник.
И само някой да не тръгне да ми говори, че на запад пак е трудно и никой не ме чака с отворени обятия, защото ще го напсувам открито, по простата причина, че аз съм един от тези дето се върнаха и не останаха защото обичам Майка България, но тук гадните гултаци дето са в управата всичко разбиха и унищожиха!!!

турбо 13-08-2015 10:45

Изобщо не е трудно поне за мен, живот без ежедневните проблеми които си спомням. Пък повечето местни не си дават много зор и лесно ставаш ценен кадър. В сегашната ми работа направиха система за performance (не знам как точно да го преведа) и за една година работа там според тях се оказа че съм един от най-добрите спрямо останалите ми колеги. Не защото съм нещо кой знае какво, а защото си върша работата и отдавам значение на малките детайли. Така че работиш си нормално спазваш законите и нещата се нареждат.
В България можеш да прогресираш в общият случай ако си приятел на шефа. Тук такава работа няма.
По горе е написано няма държавна политика това, всеки от тях мисли до края на мандата си.
Само личен патриотизъм не е достатъчен, при условие че масата(там) са съгласни да ги тъпчат. Така че аз няма да се върна за сега, за в бъдеще незнам.

jack82 13-08-2015 17:14

С една дума никой не иска да се връща нормално

Радил 13-08-2015 17:18

Да.

You'll Never Walk Alone!

patzi 13-08-2015 17:41

Тези управници направиха така ,че и капка пот не си заслужава да инвестирам в родината си. Всички са кумунисти и дс агенти, боядисани в сини,жълти та сега в цветовете на гербера. На всяко държавно директорско място седи или дс агент или негов потомък. Нали ви е ясно че целия персонал ще му е род. А не дай си боже да е предишния ще върши работата на сегашните роднини. А в частния сектор нещата са не с рушвети ми направо с изнудване. Не един или два примера има за съсипан бизнес щот си не плащаш. А тоз който иска да ме убеди че трябва да оставам, иска да му робувам и аз и децата ми. Айде нема нужда.

Sent from my MI 3W using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:55.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.