Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Моля за помощ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36460)

Сисанка 26-02-2015 16:49

Моля за помощ
 
Здравейте! Имам нужда от помощ и ще съм много благодарна ако някой ми помогне. Живея в Холандия и гледам Булсатком през сателит. Баща ми, който наскоро взех при себе си, ще живее на квартира и разбира се организацията, която дава жилището под наме забранява поставянето на сателити :( В Фейсбук мярнах реклама на фирма,която оперира от Англия - Global television. Те предлагат ТВ през интернет с устройство MAG 250 micro. Тъй като цената и абонамента не са малки, искам да проверя дали наистина работи и могат да се гледат всички програми, които Булсатком предлага. Има ли някой ,който ползва или е ползвал услугите им и доволни ли сте? Ако имате други предложения как или чрез коя фирма мога да гледам БГ ТВ без сателит, моля споделете ги. Баща ми е възрастен и, не говори езика и без БГ ТВ ще изкука:)

Благодаря предварително на всички, които се отзоват.

Wanderer 26-02-2015 19:15

Купете си андроид приемник. Например това. Има и по-евтини модели. При стабилен нет ще можете да гледате Булсатком с помощта на специално създаденото от фирмата приложение(и не само с него).

Сисанка 26-02-2015 21:04

Купете си андроид приемник. Например това. Има и по-евтини модели. При стабилен нет ще можете да гледате Булсатком с помощта на специално създаденото от фирмата приложение(и не само с него).


Благодаря ви за отговора! Приложението за което пишете, това на Булсатком ли е което се сваля от google play? На този приемник може ли да се свали по същия начин и връзвам ли го към ТВ или се гледа през комп или лаптоп?
Нямам си и идея от тези неща и затова може би задавам такива въпроси:) Ще съм ви благодарна ако ми обясните:)

Сисанка 26-02-2015 22:13

Булмара, Благодаря за инфото! Свалих Bluestacks и приложението на булсатком, но при лог ин ми дава чя няма връзка с интернет. Ще се поровя да видя дали има решение.:)

angeljorj 27-02-2015 15:49

Тв
 
http://myvulkano.com/index.html погледни това и виж как става устроиството е само за стреам на тв. Попитаи и в саита там ще ти обяснат как работи Vulkano
Your TV, anytime, anywhere!
Vulkano lets you watch and control your live TV from anywhere in the world from a smartphone, iPad, PC or Mac over WiFi or a 3G connection. Every Vulkano comes with an electronic program guide (EPG) that lets users interact with a continuously updated TV guide displaying current and upcoming programming so you will never miss another sports game or favorite TV show. Control your TV as if you were sitting on the sofa with your remote control in hand.

Сисанка 27-02-2015 18:40

Благодаря ви много!

Wanderer 27-02-2015 18:44

Хора, много сложно стана - ошашавихме жената(ако греша за пола, извинявам се). Иска БГ ТВ за баща си. Купува си андроидчето, закача го в ТВ, инсталира си Bulsatcom TV или Lycia TV и човека има повечето популярни бг канали. Емулатори, компютри, справки в сайтове...ненужни галимации.

Хоризонт 28-02-2015 02:16

ако има южен балкон поставяш на стойка антена -чиния примерно 80 см. Чинията да е поставена на стойка /нещо като стойките които държат голям чадър- има ги по заведенията/ прилича като някое цвете в саксия до самия парапет и да не стърчи много над парапета и същевременно да има пряка видимост към сателита. Това е изпитан метод в Германия например. Не се занимавай с андроидски глупости и други нови булсаткомски простотии, защото в западна европа има интернет филтри и нормално е да не ти излезе нищо поради филтриране от този съвет. Иначе онлаин се гледат много национални бг. тлевизии и на другия край на света.

bu12tras 28-02-2015 14:56

Това ,че някой пишман майстор не ти е настроил антената както трябва, какво общо има с Булсат ?

Сисанка 28-02-2015 18:49

Благодаря ви отново! Horizont - за съжаление жилището е на партер и няма балкон. Единственото, което ми казаха че мога да пробвам е да взема плоска сателитна чиния , може би така ще са по-склонни да разрешат.

Линковете работят, не всички програми, но достатъчно:)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:37.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.