Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   няколко въпроса за мтел сат тв (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36712)

dvdrw 23-03-2015 05:24

няколко въпроса за мтел сат тв
 
Здравейте ,

имам няколко въпросчета за тази тв.

понеже мисля да се включа, защото си настроих втората ми антена към 16е/

1 приемниците само хд ли са , или имат и сд или поне имат ли скарт букса ?

2 колко канала запаметяват и могат ли , да се сканирват програми от други спътници и с какви дайсек ключове работят.

3 понеже мисля да съм направо , на безсрочен договор тоест да си закупя приемника, мога ли да речем първо да съм на икономичен пакт после на стандарт или разширен пакет , след което да се връщам към някой от предишните.

4 какви допълнителни екстри има приемника , какви са му възможностите , мога ли да записвам от твта докато гледам и други такива.

благодаря

Васил 23-03-2015 09:50

Цитирай:

Първоначално написано от dvdrw (Мнение363451)
Здравейте ,

имам няколко въпросчета за тази тв.

понеже мисля да се включа, защото си настроих втората ми антена към 16е/

1 приемниците само хд ли са , или имат и сд или поне имат ли скарт букса ?

2 колко канала запаметяват и могат ли , да се сканирват програми от други спътници и с какви дайсек ключове работят.

3 понеже мисля да съм направо , на безсрочен договор тоест да си закупя приемника, мога ли да речем първо да съм на икономичен пакт после на стандарт или разширен пакет , след което да се връщам към някой от предишните.

4 какви допълнителни екстри има приемника , какви са му възможностите , мога ли да записвам от твта докато гледам и други такива.

благодаря

http://dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341

kokobul 23-03-2015 10:11

1. Приемниците са HD. Освен HDMI имат и скарт-изход.
2. Запаметяват до 999 канала. Могат да се сканират ръчно честоти и от други спътници. Работят със стандартни 1.0 DiSEqC. По дефолт са зададени четири спърника : 13'Е - LNB1 ; 16'Е - LNB2 ; 19.2'Е - LNB3 ; 9'Е - LNB4. Не можеш да добавяш други сателити като име, но можеш да сканираш честотите, които желаеш от друг спътник в някои от тези, които не ползваш (напр. 9'Е).
3. Ако си закупиш оборудването и сключиш безсрочен договор, можеш да си заявиш който пакет искаш (месец за месец).
4. Можеш да записваш на външен носител (диск или флашка) предавания. Независимо дали гледаш в момента или си на стендбай -каквото и за когато си маркирал за запис. ;;650

gogogogo 23-03-2015 11:52

А картата им дали работи на друг модул конакс освен на техния. Или е женена за модула :s101

kokobul 23-03-2015 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от gogogogo (Мнение363473)
А картата им дали работи на друг модул конакс освен на техния. Или е женена за модула :s101

"женена" е :)

gogogogo 23-03-2015 12:26

Кофти. Интересното е дали ще стана с CONAX proffesional :) или друг модул конакс /тези които се продават навсякъде/. Идеята е да не се купува модул от тях.

Васил 23-03-2015 13:49

Цитирай:

Първоначално написано от gogogogo (Мнение363478)
Кофти. Интересното е дали ще стана с CONAX proffesional :) или друг модул конакс /тези които се продават навсякъде/. Идеята е да не се купува модул от тях.

Забрави!

кик 23-03-2015 15:08

по темата
 
А дали се работи по въпроса да запее този доставчик на Каката:);;650

dvdrw 23-03-2015 15:14

мерси а друго се сетих да питам, ако си имам готова инсталирана антена , както е в моят случай какво следва , предполагам че няма да заплащам инсталационната такса от 70 лева ,а просто си взимам приемника и го свързвам към антената нали ? а ако подпиша срочен договор примерно за 1 година , той става ли като изтече после безсрочен , и мога ли да го прекратя по всяко време когато реша...

и гледам че ги няма канали като axn групата , дали скоро ще бъдат добавени и някакви други канали , както да питам защо на сръбските канали пинк, ми е толкова малко качеството на сигнала до 59 %, на другите имам до 63 /66 % ? това че не съм настроил добре антената ли е , или самите транспондери са слаби .

kokobul 23-03-2015 15:26

За тези въпроси може би ще трябва да звъниш на телефоните на оператора. Освен ако във форума няма някой от търговкият им отдел и от контента им.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:54.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.