Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Въпроси и отговори (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Чиния и приемник от Булсатком - приложение? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=962)

peter_sokolov 18-11-2008 20:11

Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Другари и другарки, здравейта на всички! :; 750 Днес ми се обадиха да ми кажат че печеля приемник и антена на булсатком (предполагам че са от стандартните). Искам да ви попитам дали могат да ми послужат за нещо друго или мога да ги използвам само чрез Булсатком. Нали се досещате какво ви питам :) Благодаря ви предварително!

kalema 18-11-2008 20:13

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Цитирай:

Първоначално написано от peter_sokolov
Другари и другарки, здравейта на всички! :; 750 Днес ми се обадиха да ми кажат че печеля приемник и антена на булсатком (предполагам че са от стандартните). Искам да ви попитам дали могат да ми послужат за нещо друго или мога да ги използвам само чрез Булсатком. Нали се досещате какво ви питам :) Благодаря ви предварително!

За нищо друго не стават-свърши ли ти договора,ще имаш 1 ненужен паметник у вас.

Джак 18-11-2008 20:14

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Що бе, антената може да я използва като допълнителна ако след време реши да си усъвършенства сателитната система.

peter_sokolov 18-11-2008 21:46

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
:D За какво усъвършенстване иде реч? И всички ли сте единодушни за паметника?

Джак 18-11-2008 22:34

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Ми например след като си вземеш тази чиния, позавъртиш я насам-натам и хванеш по-силните сигнали от другите спътници ще се сетиш да си вземеш по-голяма антена с мултифийлд или мотор, а тази ще остане за друг телевизор или сателит извън мултифийлда. Но говорим само за антената. Приемника е ограничен от булсат да работи само с техния спътник и едва ли ще ти бъде полезен за друго.

Ланселот 19-11-2008 00:47

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Мдаааааааааа и на мен ми се обадиха и ми искаха 15лв. за монтаж. Със здраве да си го ползуват! ;) :mrgreen:

toshepernik 19-11-2008 14:19

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
И на мен се обадиха ,аз поисках карта Ирдето и нищо друго и разговора свърши.

netman 19-11-2008 14:34

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Ам, приемника остава само ако си го платиш ... тва обурудване става само за гледане на БулСат и дотам ... ;;650

Tiesto 19-11-2008 14:36

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Не е точно така, 60см. чиния може да се насочи към HotBird и да се хванат към 500 свободни канала !
За целта обаче ще трябва приемник различн от операторския на булсат, например един Strong ще сърши работа (ако ще е само за свободни програми), иначе има и други интересни решения, като например Echosmart или Optibox CX PVR Ready с VFD дисплей :).

geo_1111 29-11-2008 19:37

Re: Чиния и приемник от Булсатком - приложение?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Tiesto
Не е точно така, 60см. чиния може да се насочи към HotBird и да се хванат към 500 свободни канала !
За целта обаче ще трябва приемник различн от операторския на булсат, например един Strong ще сърши работа (ако ще е само за свободни програми), иначе има и други интересни решения, като например Echosmart или Optibox CX PVR Ready с VFD дисплей :).

Тиесто,аз съм със делталайн с1000 и гледам хотбърд,ясно колко разбираш.В делталайна са въведени всички спътници ,със транспондери


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:43.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.