Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Искам ! (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Техническата грамотност на пишещите (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=31306)

kostading 18-11-2013 23:11

Техническата грамотност на пишещите
 
Здравейте,
в последно време се забелязва тенденция към писане на неадекватни глупости както от новорегистрирани така и от по стари членове на форума.
Лично на мен ми прави впечатление ЛАМЕРСКА некомпететност на голяма част от пишещите по строго технически въпроси, форума се е превърнал в своеобразно говорилня за всякакви глупости, само да подчертая че и не само този форум е така.
Моята идея е при регистрация да има строго специфични въпроси на който да отговарят новорегистрираните членове на форума, като например какво е транспорДер или нещо от сорта, защото иначе става безмислено да се преглеждат нашите форуми, просто всяка ламя от гугъл попада тук и задава дебилните си глупави въпроси на който и халпе от 3-ти клас би отговорило.

Поздрави.

viktor 18-11-2013 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от kostading (Мнение289828)
Здравейте,
в последно време се забелязва тенденция към писане на неадекватни глупости както от новорегистрирани така и от по стари членове на форума.
Лично на мен ми прави впечатление ЛАМЕРСКА некомпететност на голяма част от пишещите по строго технически въпроси, форума се е превърнал в своеобразно говорилня за всякакви глупости, само да подчертая че и не само този форум е така.
Моята идея е при регистрация да има строго специфични въпроси на който да отговарят новорегистрираните членове на форума, като например какво е транспорДер или нещо от сорта, защото иначе става безмислено да се преглеждат нашите форуми, просто всяка ламя от гугъл попада тук и задава дебилните си глупави въпроси на който и халпе от 3-ти клас би отговорило.

Поздрави.

Съгласен съм,само лека забележка.Пише се транспоНдер.

gringo 18-11-2013 23:29

Цитирай:

Първоначално написано от kostading (Мнение289828)
Здравейте,
в последно време се забелязва тенденция към писане на неадекватни глупости както от новорегистрирани така и от по стари членове на форума.
Лично на мен ми прави впечатление ЛАМЕРСКА некомпететност на голяма част от пишещите по строго технически въпроси, форума се е превърнал в своеобразно говорилня за всякакви глупости, само да подчертая че и не само този форум е така.
Моята идея е при регистрация да има строго специфични въпроси на който да отговарят новорегистрираните членове на форума, като например какво е транспорДер или нещо от сорта, защото иначе става безмислено да се преглеждат нашите форуми, просто всяка ламя от гугъл попада тук и задава дебилните си глупави въпроси на който и халпе от 3-ти клас би отговорило.

Поздрави.

Брадчед, пише се транспондер = Transponder
Изглежда, че и ти няма да го минеш този тест :hammer:

viktor 18-11-2013 23:37

Бързал е човекът.Сигурен съм,че знае как се пише.Важна е също,освен техническата грамотност и граматическата...
Брадчед.../пише се с Т,идва от брат,братово дете,чедо/.

Ooo_Pepi 18-11-2013 23:52

Винаги ме разсмивате... как го правите ?
:lol15:

dodo_pv 18-11-2013 23:57

Цитирай:

Първоначално написано от kostading (Мнение289828)
... защото иначе става безмислено да се преглеждат нашите форуми, просто всяка ламя ...

А откъде идва "безмислено"? Липса на мисъл? Дали пък не трябва да е "безсмислено"? :s101 Или няма смисъл ;;basi

Досев 19-11-2013 00:01

Цитирай:

Първоначално написано от kostading (Мнение289828)
при регистрация да има строго специфични въпроси на който да отговарят

...на които да отговарят!!!

Смешно и позорно е неграмотник да хули за грамотност!

gringo 19-11-2013 00:03

Цитирай:

Първоначално написано от viktor (Мнение289832)
Бързал е човекът.Сигурен съм,че знае как се пише.Важна е също,освен техническата грамотност и граматическата...
Брадчед.../пише се с Т,идва от брат,братово дете,чедо/.

Добре тогава и задължителен тест по Български и литература. Ако обичате прегледайте последните постове не само от днес и нека обсъждаме тогава. Това с БраДчеда написал съм го така с цел, не защото не знам как се пише, но си прав и приемам забележката.

Понеже си член на екипа, за да не падна по гръб, като гледам на форума само проблема му е граматиката, така че аз ще припомня буквара, но апелирам към вас вие да сте по активни в прилагането на правилата.

По темата - предложението на Коста е добро и го приветствам.

z.dedov 19-11-2013 00:47

Вече трудно се намира и неоспамена тема в този форум пълен с умници!
Да бяхте станали преподаватели по българска филология вместо да се занимавате с цифрова ТВ!

Чък Норис 19-11-2013 01:08

Форумът е отворен за всички, всеки може да пише в него, никой няма да ограничаваме, все пак никой не се е родил научен, някои от потребителите са попаднали случайно и нямат техническо образувание, това не е повод да им се присмиваме или да ги гоним от форума. Човек ако иска ще се научи, ако не иска, просто му подминавате мненията, както правя примерно аз с мненията на досев, което не го подмина - обикновено го изтривам.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:15.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.