Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Разгорещени дискусии (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=332)
-   -   подмяната на населението на България тече на пълен ход (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=40758)

register 13-07-2016 23:59

подмяната на населението на България тече на пълен ход
 
http://www.segabg.com/article.php?id=813272

Цитирай:

30 000 българи са емигрирали миналата година


25 000 чужденци са се установили в България като 40 на сто са от Турция и Сирия
на кого ли да благодарим за това?

yavor1 14-07-2016 00:16

Благодари на Луканов,Лилов,Виденов,Първанов,Станишев,Миков,Нинова и на всички знайни и незнайни социал-комунисти, преобразили се в капиталисти, ограбвайки България и преди и сега :lol15:

ВалчоП 14-07-2016 00:41

Това е глобална тенденция и не се случва само в България. Ако вдигнем поглед от пъпа си и се озърнем какво става по света, с изненада ще установим, че не сме изолиран случай. Хората се движат, защото това е в природата им.
Но е удобно да се ползва за пропаганда и манипулация.
Хайл!

via Tapatalk

БатеГойко 14-07-2016 10:14

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение421067)
Благодари на Луканов,Лилов,Виденов,Първанов,Станишев,Миков,Нинова и на всички знайни и незнайни социал-комунисти, преобразили се в капиталисти, ограбвайки България и преди и сега :lol15:

Яворе,пропуснал си най-дейният в разграбването комунист/капиталист - Иван Костов.

ВалчоП 14-07-2016 13:26

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение421095)
...най-дейният в разграбването комунист/капиталист - Иван Костов.

...който наследи от предшественика си Жан Виденов, една процъфтяваща държава, с прекрасна банкова система, с работеща на пълни обороти икономика, без фалирали предприятия, с невероятен кредитен рейтинг и супер стабилна валута!
И като се почна едно разграбване...
Като изпиеш 15 ракии, мезнеш с едно кюфтенце накрая, падайки от стола, от кюфтето ли падаш?
Докторът, ампутирайки гангренясал крак, той ли осакатява пациента?
И къде са милиардите на драгалевския лаборант?
Не го защитавам, защото разби СДС, лансира Корнелия, и не отстрани ДС от икономиката, но да му се приписват някакви пладнешки грабежи, ми се струва доста преувеличено. Доста хора забогатяха по негово време, там търси грабежите!

via Tapatalk

БатеГойко 14-07-2016 14:11

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение421107)
Доста хора забогатяха по негово време, там търси грабежите!

Валчо,цитирам името му,защото имам "удоволствието" лично да го познавам.Беше ми асистент по "Политикономия на социализма" във ВМЕИ "Ленин" ,учеше ме на соц - икономика ,имам и негов "автограф" в студентската си книжка и като видя откъде задуха вятъра на промяната,стана пръв седесар. И точно по негово време беше най-голямото разграбване на държавата, измислената "масова приватизация",която впоследствие се оказа,че не е "масова",защото участват много хора,а защото "маса държавни фирми" се разграбиха от определени хора.
И един набил се спомен от "онези" дни - Хубавото Наде,дето сега е посланик в Турция,също видна "седесарка",в едно интервю по телевизията я попитаха " как еди коя си фондация изпраща дъщеря и да учи в Швейцария на държавни разноски" , тя нагло отговори - "...ами ние нямаме достатъчно средства,затова фондацията предложи да поеме обучението и..." . И само след няколко месеца мъжа и ( бившия вече ) купи ( без пари,естествено) четириетажния гараж на бившето УБО , в София,до моста "Чавдар".
А тя на митингите си подскачаше и викаше "...кой не скача е червен..."
Така,че много хора си смениха и боята и манталитета с една едничка цел - собствената ОБЛАГА.
Затова аз никога не "робувам" на цветни принадлежности на политиците - дали е син или червен,за мен е важно да е честен и почтен и с делата си да го показва.

ВалчоП 14-07-2016 14:15

Масовата приватизация със зелените книжки не беше по времето на Мавъра.


via Tapatalk

yavor1 14-07-2016 14:32

Масовата приватизация с боновите книжки бе измислена и реализирана при Жан Виденов с помощта на Румен Гечев :worry:
Не знам какъв е цвета на боновите книжки, защото не съм си хвърлял парите в канала на БСП мошениците, обещаващи " СполЮка за България", като под България визираха елита на БСП ;)
Знам, че след всяко "успешно" управление на БСП, държавата е фалирала, а аз го отбелязвам с покупка на имот, защото твърдата валута в кеш е кът , като цяло съм на далавера от управленията на комунистите ;;573
Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение421113)
Валчо,цитирам името му,защото имам "удоволствието" лично да го познавам.
Така,че много хора си смениха и боята и манталитета с една едничка цел - собствената ОБЛАГА.
Затова аз никога не "робувам" на цветни принадлежности на политиците - дали е син или червен,за мен е важно да е честен и почтен и с делата си да го показва.

Дай пример за умен,честен и почтен комунист ;)
Много добре си наясно,че е невъзможна комбинацията - умен,честен,комунист - те такова животно нЕма ;;573

register 14-07-2016 15:02

браво, батегойко - право, куме, в очи
ама за съжаление мнозинството си формира мнението не от умствени заключения, а от това какво казал или написал някой друг,
та сега естествено ще има да спорят с теб;;573

аз още чакам смислен отговор защо 27 години след прехода българите продължават да емигрират с чудовищна скорост

ВалчоП 14-07-2016 16:07

На вниманието на чугуна!
Да се приписват всички зли дела само на драгалевския лаборант, небрежно премълчавайки ролята на комунистическата кохорта, просто не хваща дикиш! Сменете плочата, бе шумкари! Ще се свиете под 10% с тази нелепа стратегия!
КОЙ# създаде Мултигруп, ВИС, СИК, ТИМ и останалите групички със счупените уши?
Кои от олигарсите не са свълзани с Партията?
Костов е жалка фигура.
Ама е идеалната индулгенция за комунетата.
И каква е тази чудовищна скорост - 30 хиляди...
Марш за инстуктаж!
Издишате!




via Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.