Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Безплатен шеринг (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=211)
-   -   безплатен шеринг мит или реалност (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=7331)

Торбалан 20-01-2010 20:15

безплатен шеринг мит или реалност
 
виждам че давате линкове с безплатни линий
до сега на някои да му е вървяло както трябва нещо фрее поне 2 часа
някога пробвах фрее но 99% са заети вече или не работят
нека коментираме някои успял ли е да види нещо фрии и заслужава ли си търсенето на фрее линий

vstealth 22-01-2010 21:05

Аз съм гледал само няколко дни фреех.тv на 13 гр. и нищо друго.Въпреки , че имам карта на була и пак ми казаха , че нямам шанс с размяна на линийки , не им трябвало на хората була и това е.Засега си гледкам моята карта само ;;578

Чък Норис 22-01-2010 21:12

Цитирай:

Първоначално написано от vstealth (Мнение30455)
Аз съм гледал само няколко дни фреех.тv на 13 гр. и нищо друго.Въпреки , че имам карта на була и пак ми казаха , че нямам шанс с размяна на линийки , не им трябвало на хората була и това е.Засега си гледкам моята карта само ;;578

След като имаш карта, отиваш в eврокардшеpинга и разменяш, друг е въпроса какво ще набараш от там. Тук темата е за абсолютно безплатен шеринг, едва ли има такъв будала на света да си плаща като поп и да пусне ей така на всички да си гледат.

БОБИ 22-01-2010 22:13

Няма такъв обяд!

Торбалан 22-01-2010 23:12

ре
 
може да има ма ден до пладне
даже да пусна фрее то ще е само да си тествам как ще е с 100 усери примерно
за това питам някои дали е гледал нещо каквото и да е било фрее от линкове по форуми или каквото и да е било без да се познава с Продуцента на Сървъра

tonivet 23-01-2010 08:15

Аз съм успявал да си пусна безплатно на newcamd - радуга, тотал и JSC, но всичко е от ден до пладне, и от 10 написани сървъра един работи!

system 23-01-2010 12:19

При мен всичко е фрии. С изключение на родните провайдери, плащаме си ги с колегите. Нямам никакви оплаквания. Насъбрал съм само сириозни хора. Вярно е, че ми костваше врерме и усилия, но от безплатните форуми се намират и хора, които се отнасят съвестно, когато получат същото от другата страна. Не съм максималист, но си гледаме и италианци и англичани и най-вече германци ( на мен немските програми ми бяха основния интерес).:worry:

Торбалан 23-01-2010 16:07

re
 
в смисъл че си разменил нещо с тях или те дават безвъзмездно да гледаш без да искат нещо отсреща
ако имаш картон на родните проваидъри и си разменил с други това не е по темата която е безплатен шеринг мит или реалност
;)

черните ягуари 23-01-2010 17:11

Цитирай:

Първоначално написано от БОБИ (Мнение30459)
Няма такъв обяд!

има но иска търсене

БОБИ 23-01-2010 17:20

Цитирай:

Първоначално написано от вальо1980 (Мнение30511)
има но иска търсене

Колко време мислиш, че ще гледаш?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:34.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.