Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Безплатен шеринг (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=211)
-   -   zeos.online (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48198)

ники2 02-05-2023 10:42

zeos.online
 
Здравейте, търсих във форума, но не открих тема за моя проблем. Регистрирах се в zeos.online, но не мога да заредя пари, за да си платя за пълния пакет, който предлагат. Ползвам карта виза на револют, но ми изписва грешка. Какво бъркам?:s101

psholti 02-05-2023 15:28

advcash

pavelg 02-05-2023 20:40

Цитирай:

Първоначално написано от psholti (Мнение586697)
advcash

Последно платих с Visa/MС WORLD, а преди това с advcash

skyboy 04-05-2023 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от ники2 (Мнение586682)
Здравейте, търсих във форума, но не открих тема за моя проблем. Регистрирах се в zeos.online, но не мога да заредя пари, за да си платя за пълния пакет, който предлагат. Ползвам карта виза на револют, но ми изписва грешка. Какво бъркам?:s101

С карта револют не се мъчи няма да успееш,advcash е най лесен вариант а за да си вкараш пари там трябва да депозираш с карта с пластика виртуални не приемат.

Изпратено от моят 2201116SG с помощта на Tapatalk

lgspasov 04-05-2023 12:32

zeos.online
 
[QUOTE=skyboy;586720]С карта револют не се мъчи няма да успееш,advcash е най лесен вариант а за да си вкараш пари там трябва да депозираш с карта с пластика виртуални не приемат.

Изпратено от моят 2201116SG с помощта на Tapatalk[/QUOTE
Аз съм с виртуална карта револют няма проблем с плащането с карта на Райфаизен не се съгласява

angeljorj 04-05-2023 14:59

Visa
 
Аз също се сблъсках с проблема при зареждане на баланс
.Още при избирането на Visa/MC World ми дава грешка след няколко опита безуспешни писах на съпорта. Първоначално се опита да ми обясни че проблема е при мен аз му обясних че няма как да е при мен а е точно при него проблема .Пита коя банка е казах ДСК след малко каза опитаи отново сега вече ще стане и действително плащането мина .Картата е виртуал Виза ако има значение .Та според мен проблема е по скоро при тях а не в картите значи този там нещо е пипал та да зареди .Грешката е дава още при избирането на Visa MC world въобще не се стига до номер на карта и сума .По добре кои не може да зареди да пише на съпорта вместо да се мъчи през advcash или други подобни .Виртуалната карта нали е затова и не помня да съм имал проблеми с AliExpress Pay pal или други сайтове .

psholti 04-05-2023 15:30

На съпорта е писано. Отговора е адвкеш.
Мога да Ви обясня защо...
Но ако не се сещате, явно няма смисъл

angeljorj 04-05-2023 16:23

Виза
 
Цитирай:

Първоначално написано от psholti (Мнение586723)
На съпорта е писано. Отговора е адвкеш.
Мога да Ви обясня защо...
Но ако не се сещате, явно няма смисъл

Само казвам че може да се плати с виртуал Виса и други също са зареждали с виса

teolink 09-07-2023 14:41

Тези по-добри ли са от "гаргата"?
Бих се пробвал да се регна, въздържам се засега заради неяснотите с плащането, тъй като и аз ползвам само виртуална виза от ДСК и не ми се правят други гимнастики.

wassl 09-07-2023 19:46

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение589228)
Тези по-добри ли са от "гаргата"?
Бих се пробвал да се регна, въздържам се засега заради неяснотите с плащането, тъй като и аз ползвам само виртуална виза от ДСК и не ми се правят други гимнастики.

Много по добри са и с виртуалната на дск се плаща.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.