Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Има ли CI модул за Bulcrypt (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14110)

spasko 15-02-2011 18:19

Има ли CI модул за Bulcrypt
 
Здравейте,искам да попитам някой знаели дали съществува или е заменим с нещо подобно и евентуално от каде може да се закупи модул СI за новите карти булкрипт.Смених картата от ирдето на булкрипт и ми дадоха хд приемник ама и за чеп за зале не става разликата от моя стария хд декодер до този на була в пъти моя е по добър и в картина и всичко останало само че няма как да го ползвам сега дано има някакво друго решение.Идей?;;601;;601;;601

кокович 15-02-2011 18:46

Ами върни се в офиса където ти замениха картата с твоя приемник и ги накарай да ти я пуснат на твоя:lol15:.След като пише в общите условия на Булсат ,че клиента може да ползва крайни устройства закупени от други фирми и физически лица ,би трябвало да се спазва.........

spasko 15-02-2011 18:57

Цитирай:

Първоначално написано от кокович (Мнение82091)
Ами върни се в офиса където ти замениха картата с твоя приемник и ги накарай да ти я пуснат на твоя:lol15:.След като пише в общите условия на Булсат ,че клиента може да ползва крайни устройства закупени от други фирми и физически лица ,би трябвало да се спазва.........

Еееееееех тези "кукли" от офисите на була ми казаха че не предлагат CI модули за тези карти

Greebo 15-02-2011 19:15

Повикай техниците на Булсатком да ти настроят приемника с тяхната карта и им покажи договора ;) И ако не се справят, може да им поискаш да ти напишат протокол, че не могат да го инсталират.

plam99m 15-02-2011 19:26

модул bulcript
 
И аз се интересувам от същата джаджа, че този боклук немога да го изтърпя дълго

Деян 15-02-2011 19:37

Няма такъв модул, а и няма интерес от страна на създателите на кодировката да бъде създаден такъв.

черните ягуари 15-02-2011 19:39

Цитирай:

Първоначално написано от Деян (Мнение82111)
Няма такъв модул, а и няма интерес от страна на създателите на кодировката да бъде създаден такъв.

дано скоро чергата заработи навсякъде

spasko 15-02-2011 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Greebo (Мнение82099)
Повикай техниците на Булсатком да ти настроят приемника с тяхната карта и им покажи договора ;) И ако не се справят, може да им поискаш да ти напишат протокол, че не могат да го инсталират.

Мерси за отговора колега само че съм в чужбина дали ще стане да им пратя стария ми декодер и новата карта ама имам CI модул само за ирдето и ако ми напишат такъв протокол каква е следващата стъпка?;;650

sdoychev 15-02-2011 19:46

Цитирай:

Първоначално написано от вальо1980 (Мнение82112)
дано скоро чергата заработи навсякъде

ще заработи..ще заработи...;;650

Боксер 15-02-2011 19:47

Цитирай:

Първоначално написано от spasko (Мнение82113)
Мерси за отговора колега само че съм в чужбина дали ще стане да им пратя стария ми декодер и новата карта ама имам CI модул само за ирдето и ако ми напишат такъв протокол каква е следващата стъпка?;;650

Взеха те за мезе, кви техници, протоколи и модули те бият, след като си сменил картата с операторски приемник?!:worry:Следващата ти стъпка е :hammer::hammer::hammer: или сменяй оператора!;;601


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.