Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22449)

Хоризонт 17-04-2012 20:17

Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона!
 
Е тия от булсаткома започнаха да прекаляват!
Имам домашен безжичен телефон към мтел и понеже се води на майка ми пенсионерка и днеска звъни ли звъни. Най напред звънка на на женами. Но понеже е бързала за работа им е казала по късо да звънат. След това със сина ми и той им казва че не е наясно да търсят бащата ми-моя милост.
И накрая следобед ми звъни най-нахално и ми се представя човек от була с пубертетен глас за да ме пита не искам ли да стана техен абонат!??!
И на тоя агент въобще не му е ясно нищо! - просто ми предлага цифрова телевизия и 2 лева за втори приемник. И аз му обеснявам че имам моторантена на метър и половина и гледам дестина сателита. И оня папагал ми отговаря желателно е наша антена и то монтирана от наши техници. !!!
И като го разберах че не е в час му зададох въпроса защо няма zh200 в офисите ви? И човека се учуди / не прави разлика между 100 и 200/ проверявай в офисите има дигитални!
Явно тоя съвсем не бе в час и след няколко изречения пак повтаря че за 2 лева гледаш втори телевизор.
Егати начина за набиране на абонати:lol15:

Между другото тука във форума бях чел как вивакомци набирали абонати между пенсионерите по селата а тия от була направо по телефона тормозят стига да е на възраст и има пенсия!

tenev666 17-04-2012 20:21

Те и на мен ми бяха звънили преди ама така ги нахоках че повече едва ли ще ми звъннат:lol15:

БатеГойко 17-04-2012 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение155244)
Е тия от булсаткома започнаха да прекаляват!

А ти сигурен ли си,че човека е от Булсат? И дали не проверява,кога има човек в къщи и кога не? Щом е бил толкова некомпетентен,или е някакъв техник по монтажите или ....ако си му казал и колко инча ти е плазмата...

Veskop 17-04-2012 20:41

абе вие от Марс ли падате?Да не мислите,че тия са служители на БСК?Това са колцентрове,които се наемат от всякакви фирми за какви ли не случаи!Утре същият тоя келеш може да ти звънне да ти предлага Космодиск примерно!

Хоризонт 17-04-2012 21:00

Първите му думи бяха - "разговора се записва за вашата сигурност след което се представи."
Възможно е и Veskop да е прав защото не си бе и направил труда да провери че съм все още техен абонат. Преди имах ирдето сега продължавам на вилата да ползвам булсатски приемник на икономичен щото там няма възможност за итернет а и за най много 4 дена на месец не си струват комбинации.

james_1 17-04-2012 21:05

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение155252)
абе вие от Марс ли падате?Да не мислите,че тия са служители на БСК?Това са колцентрове,които се наемат от всякакви фирми за какви ли не случаи!Утре същият тоя келеш може да ти звънне да ти предлага Космодиск примерно!

На мен същто ми звънят често но предполагам са от БСК защтото знаят че имам 2 спрени карти ирдето,и по същия начин ми обясняват че може да ги върна и втория ми приемник бил 2лв.Казвам на момичето че имам DM8000 и е хубав приемник и искам да си гледам на него.Тя ми заявява че тяхните са по хубави и имали висококачествен кабел за връзка с телевизора.И сега аз се чуствам прецакан че имам dream.Няма какво да говоря повече с тях.

Veskop 17-04-2012 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от james_1 (Мнение155257)
На мен същто ми звънят често но предполагам са от БСК защтото знаят че имам 2 спрени карти ирдето,и по същия начин ми обясняват че може да ги върна и втория ми приемник бил 2лв.Казвам на момичето че имам DM8000 и е хубав приемник и искам да си гледам на него.Тя ми заявява че тяхните са по хубави и имали висококачествен кабел за връзка с телевизора.И сега аз се чуствам прецакан че имам dream.Няма какво да говоря повече с тях.

ами така са го научили за 1-2 часа...а и естествено че знаят,че си бил абонат,все пак имат подадени данни от фирмата поръчител на обажданията..

д.е.м.т 17-04-2012 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение155253)
Първите му думи бяха - "разговора се записва за вашата сигурност след което се представи."
Възможно е и Veskop да е прав защото не си бе и направил труда да провери че съм все още техен абонат. Преди имах ирдето сега продължавам на вилата да ползвам булсатски приемник на икономичен щото там няма възможност за итернет а и за най много 4 дена на месец не си струват комбинации.

Е какво ти пука,казваш ок или не и толкоз,да не ти е за сефте!

gentu 17-04-2012 21:11

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение155260)
Е какво ти пука,казваш ок или не и толкоз,да не ти е за сефте!

-ако кажеш О`К може да се счита за дистанционно сключен договор!:worry:

АлекДБ 17-04-2012 21:16

аха
 
Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение155264)
-ако кажеш О`К може да се счита за дистанционно сключен договор!:worry:

Само дето трябва после да ти го пратят в писмен вид и да чакат да не се откажеш в там не помня сидмичен или двуседмичен срок ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:13.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.