Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Проблем с телевизор Самсунг (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43161)

Кроасан 17-12-2017 10:11

Проблем с телевизор Самсунг
 
Да ви питам нещо. Телевизорът ми, Самсунг показва нонстоп цифрите на звука и номера на програмата. Знаете ли как да ги махна? Рефрешнах програмите и цифричките още стоят.

Момчил Минков 17-12-2017 10:26

Цитирай:

Първоначално написано от Кроасан (Мнение468417)
Да ви питам нещо. Телевизорът ми, Самсунг показва нонстоп цифрите на звука и номера на програмата. Знаете ли как да ги махна? Рефрешнах програмите и цифричките още стоят.

Постоянно ли бе? Да не е в демо режим, поогледай в меню-система, ако не се оправи, дай му фабрични настройки. От кога е така?

Кроасан 17-12-2017 11:01

От снощи :) Прави ми преди така и само с връщане към заводските настройки оправи нещата...

Кроасан 17-12-2017 14:38

Върнах му заводските настройки и цифрите пак се появяват и не се махат :(

дрим 17-12-2017 14:48

Това, пробва ли го с изключването от контакта за известно време?
Цитирай:

In reply to:*Samsung 4K TV Volume display won't go away

I called Samsung support and fixed the issue. I had to reset the tv. To reset the tv, you have to unplug the power cord while the tv is on, wait a minute and then plug the power cord back in. Just like that, the volume icon was gone.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Кроасан 17-12-2017 15:15

@Дрим, благодаря ти! Получи се! 😁😁😁 Благодаря!

gentu 17-12-2017 17:12

J5200 - Subtitles!?
 
Не се сещам как да опиша по кратко проблема , за да го търся по мрежата , та за това ще пробвам тук в тази тема!

Когато пусна да гледам няколко епизода от даден сериал с добавени субтитри , след известно време (към края на текущият епизод) започват заедно с тези на на текущият да ми излизат и субтитри на предишен епизод.Това става когато гледам по локалната мрежа примерно от HMS и др. подобни.Сигурен съм 99% че е от телевизора , някъде остават и след известно време почват да се бъркат субтитрите.
Оправя се след гасене на телевизора за известно време и после пак , но това не си е работа когато си седнал да гледаш 5-6 епизода на всеки втори да спираш да гасиш!!!:s101

Радо1948 17-12-2017 17:45

Преди година и аз имах подобен проблем, направих 3 неща и всички се оправи, но не знам кое точно реши проблема.
Първо качих последната версия на фърмуер, после качих последната версия на HMS-то и накрая смених папката от която да сканира HMS-то и там слагам по малко филми.(преди имах цели сезони на 5-6 сериала, а сега само дадения сезон който гледам)

gentu 17-12-2017 17:57

Това за кой модел ТВ става на въпрос?Защото освен "фърмуер" всичко друго не е свързано с телевизора , а при мен го прави и от различни други сървъри.За това си мисля че е от ТВ-то и по точно от неговият МР.

Радо1948 17-12-2017 18:12

Ами моя е H6670(2880), опитай да шернеш по малко неща в папката...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.