Виж само едно мнение
  #47  
Стар 25-09-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
И всички тия - циганите, ние, политиците, медиите - искаме в Шенген?! Е, няма как да стане. Не сме за там. Хората на Запад горчиво съжаляват, че са били толкова късогледи, да решат през 2006 г. да ни приемат в ЕС. Но такива трансцедентални неща се случват веднъж на 1000 години. А реалната действителност я виждаме по всички наши канали вече два дни. Никакъв Шенген! Тук в батака.
Стояне, майната му на шенген. Аз искам да живея и се развивам в България. Боли ме к**о за шенген. Откак съм се родил съм си все в европа. И през комунизма и сега. Но през комунизма тия говеда циганите не смееха да се показват навън от бордеите си, а сега не минава градски празник без центъра на провинционалния град да е боядисан в чернилки, живеещи в луксозни палати. Ако в София не е така, то в България е така. Който иска в шенген, менген, да ходи там. Тия хора, като мен, които мразят циганите в дъното на душата си и искаме да живеем и възпитаваме децата си тук в България, искаме равноправие, искаме да не се страхуваме, че някой черен мангал или какъвто и да е ще изнасили детето ни, а не дай боже и да го убие, искаме тая държава да стане привлекателна за живеене. За това търпяхме 20 години. Надявахме се, че нещо ще се промени, но уви. Щом няма съд, щом няма прокуратура, щом има закони за пред Европа, но няма кой да ги спазва, прилага и следи за спазването им, явно е дошло времето, в което народа ще се събуди и ще съди мръсниците на принципа око за око, зъб за зъб. Напълно подкрепям започнатото от хората от Пловдив и ги подкрепям. Днес горят няколко градове, утре цяла България. Време беше.
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на ivo за този полезен пост
atuani (25-09-2011), painkillerbg (25-09-2011), БАЙ ИВАН (26-09-2011), зизо (26-09-2011), рйонков (26-09-2011), Хиена (26-09-2011), Хишникът (26-09-2011)