Виж само едно мнение
  #21  
Стар 07-12-2011
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bikerider Вижте мненията
Ами то в провинцията всичко е по-евтино. Тука обаче тоя започва още с влизането - "ей, ма тва е Филипс! Ма те са много трудни за ремонт!"... и така и иначе, хопаааааа 100лв. за има няма 30 минути бърникане! И след 2 месеца телевизорът плаче от същото, от което е "ремонтиран" скъпо и прескъпо! 100лв. ЗА 1, ПОДЧЕРТАВАМ САМО ЕДИН СЕМЕНЕН КОНДЕНЗАТОР! И както е видно, недостатъчно. Е извинявам се, уважавам труда и знанията на можещите, но да ви пикая на и знанията и на ремонтите, щом ги правите с цел да се виждаме през месец-2!


yavor-е, не не е привързаност към вещите, а отказ да участвам в световната конспирация за консуматорско общество! Наясно ли сме и правим ли разликите?
Няма да ме убедите, че е по-добре да си купя най-еФтинкия Санг, Банг, манг или Нео, нали се разбираме? А и не, цифрова съм му пуснал, и да ти кажа, доста по-добре е от Ефтинките ти Нео-та, гледай си ги с кеф!

И не мога да ги разбера телевизионните техници ей! LCD-тата били скъпи за ремонт, за тва стой си с тоя старичкия, за него хем части има, хем са еФтинки...и накрая пак, хопаааааааааааа 100лв. !!! Да ти пикая на "знанията" за 2 месеца работа!
тя конспирацията я има от милиони години - нарича се прогрес
винаги ще има любители на срт нискоразрешаващи тв-та , въпреки че производството на кинескопи е почти замряло ама това си е манталитет.

никъде не съм казал че за себе си съм взел срт - за възрастни хора и задръстеняци дето 100лв дават за ремонт на 14" срт тв става, аз да те знаех че си такъв фен на срт щях да ти подаря 29" флат скрин, че търсих на кого да подаря миналата година
ако погледнеш подписа ще разбереш че това на срт не се гледа

вземи си плазма фул и после ще си говорим , то при още няколко ремонта си я платил
то еФтинкото винаги излиза скъпо

Последно редактирано от yavor1 : 07-12-2011 на 09:40
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
sarivano (08-12-2011)