Виж само едно мнение
  #73  
Стар 19-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,911
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,208 пъти в 2,348 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Аз съм голям фен на Барселона, но много взеха да ги подпират съдиите в първенството! Не коментирам снощния мач, защото не можах да го гледам.

Не съм доволен от Булсатком, защото действат по много мръснишки начин!

Всички фенове на испанският и италианският футбол, останахме с впечатление, след потвърждение от офис служителкките, при подписване на договор, че ще гледаме всеки мач на Барса и Милан! Накрая сме излъгани!
Не може да се отказваш така долно от голямо първенство и купа, като Серия А и Копа Дел Рей!

Милан - Интер и Барса - Реал за първенство и Купа на страната, не могат да бъдат компенсирани с шибан хандбал и дрисливо холандско с петима фена на малката перука!!!!!!
Дори с NBA се осраха този сезон с липсата на HD излъчване и мачовете на Лейкърс!


На БТВ - Нова и тв7 никой обикновен абонат не плаща, а и никъде в ЕС вече такива свободни канали не излъчват първенства, различни от тези на собствената си държава. От тези трите не може да се търси сметка за липса на чужди първенства и купи.

И все си мислех че Булсатком се старае да вземе правата за най-доброто от спорта.

Мисля че добре знаят в мениджмънта на старазагорци, че всички кабеларки вече имат поне по 40 HD канала и много абонати, след такива огромни издънки, като липса на Ел класико и Милан - Интер преди 4 дни, ще се върнат към кабеларките веднага, когато изтече договора им със старозагорци!
Досев,ходи си мрънкяй във фирмения им форум,че ни наду главите тука!!!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат