Виж само едно мнение
  #1  
Стар 24-07-2012
G11 G11 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с 3Д на ТВ Самсунг UE32D6000

значи предполагам, че след като си пусна филма или някой 3Д клип от интернет и трябва да натисна бутонът 3Д от дистанционното. Или другият вариант е от настройките на тв-то да вляза в картина и оттам в 3Д и да избера един от двата варианта, които са: две човечета едно до друго и едно върху друго. та работата е, че след като направя това излиза зелен екран на тв-то и това е. като натисна отново 3Д копчето на дистанционното и тв-то се връща към картината от компютъра и ми изписва следното на телевизора: Край на гледане на 3Д картина. Е мерси, много 3Д гледах, нема дума

така. сега проблемът идва от друго място - подкарах 3д на телевизора, но със USB, а директно от компа към тв-то не става. пак излиза зеленият екран след като натисна копчето за 3д на дистанционното. не знам дали проблемът не идва от програмата, с която пускам филма. пробвах с TotalMedia Theatre и с KMPlayer? иначе ето с такъв кабел съм свързал тв и компа http://hama-bg.com/b...-view/6902.html
някакви идеи къде бъркам?

edit: пробвах и със Stereoscopic Player - пак същатата работа със зеления екран. почвам да се чудя, дали не ми трябва друг кабел. иначе с флашката върви перфе 3д-то, но ми трябва директно от компа да го подкарам, че с тая флашка 4гб не съм за никъде...
Отговори с цитат