Виж само едно мнение
  #53  
Стар 09-12-2012
koko koko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 28
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И така, след като съм вече абонат на tvnet започвам все повече да се интересувам от бъдещите планови на оператора, но за съжаление информацията която намирам в Интернет е много оскъдна. За момента съм намерил само два източника на информация и тази тема
- ФБ страницата на оператора - в момента тече някаква дискусия за "заменяне MTV live hd с някой друг канал " - някои да знае каква е причината за която искат да го махат този канал, защо просто не добавят нов, нали tvnet е кабелен оператор а не сателитен и не би трябвало да има проблем с бройката ма каналите? Или това е свързано с някакви лицензи и допълнителни плащания и не могат да запазят цената на пакета?
- tvnet.bg - доста оскъдна на информация
Забелязах че има леко разминаване на информацията от двата сайта, примерно в платения еротичен пакет, до колкото мога да разбера от tvnet.bg става въпрос за 4 канала, а във ФБ са 6? кое е вярно
HBO пакета в момента е 9.90 без договор, не е ли малко височка тази цена и планува ли се да се пуснат HD каналите на HBO, за пример цените на другите оператори:
- Bulsat - HBO + HBO HD + HBO Comedy - 3 лв.
- Blizoo - HBO, HBO+1, HBO HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD - 7.90 лв. HBO, HBO+1, HBO HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD, Cinemax, Cinemax HD, Cinemax 2, Cinemax 2 HD - 9.90 лв.
- Megalan - HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD и Cinemax 2 HD - цена 10,90лв.


ppv каналите са леко безсмислени ако потребителя не може да види програмата (кога даден филм почва). За един месец, заради тази причина не съм гледал нито един филм...

Не ме разбирайте неправилно, това което се предлага за цената е много добро, просто се интересувам дали се плануват нови неща. Новите неща могат да бъдат с допълнителна такса или някои не, всичко зависи от възможностите на оператора и политиката му за набиране на повече клиенти. Но би било хубаво да се публикуват някъде в Интернет плановете на оператора.
Отговори с цитат