Виж само едно мнение
  #2  
Стар 30-12-2012
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
публикувах темата в отдела за булсат
искам да знам защо е преместена?
нарушава ли правила на форума?
нарушава ли правила на отдела?
кой е преместил темата в този отдел?
защо я е преместил?
защо не е била оставена в отдела в който е била публикувана?
защо не е почистена от спам?
защо не е уважена изричната ми молба да се трият от темата мнения на не-емигранти?

след като модераторите си позволяват подобно безпричинно неуважително отношение
не могат да очакват уважение от никой тук

моля темата да бъде почистена от спам и да бъде върната в отдела булсат
Ще се опитам да отговоря на някои въпроси:
искам да знам защо е преместена? - по преценка на някой от модераторите
нарушава ли правила на форума? - не
нарушава ли правила на отдела? - по скори темата си сменя предназначението и отива в отдел забавно
кой е преместил темата в този отдел? - някой от модераторите или администраторите
защо я е преместил? - защото с постовете на потребителите прилича на тема от отдела "Забавно" т.е. ме прилича на сериозна тема, а защо така пишат потребителите - питайте тях
защо не е била оставена в отдела в който е била публикувана?- защото потрбителите не я взимат на сериозно а на забавно
защо не е почистена от спам? - защото това е доста енергоемка работа от страна на модераторите и им е писнало да чистят спама на потребителите и им е по лесно или да баннат потребител или да преместят темата в раздел за който подобава
защо не е уважена изричната ми молба да се трият от темата мнения на не-емигранти? - а кой да седне да следи кой е емигрант и кой не и да му трие мненията по желание на потребител - както разбирате поставянето на условия от страна на потребител върху модераторския екип е неприемнливо.

Знам че отговорите няма да Ви харесат но се поставете на мястото на някой от модераторите и погледнете през неговите очи.
Имаше период в който активно се триеше спама от темите - какъв мислите беше резултата - много недоволни че са им изтрити мненията.
А и много работа от страна на модераторите.
Хем много работа - хем много недоволни.
В случай че не се намесват модераторите - пак имаше недоволни, че се пишат много глупости по темите и има много спам и че се пише не по съдържанието на темите.
Да, действията на модераторите са субективни - по тяхна преценка - за едни правилни - за други неправилни, понякога пресилени, понякога оставени нещата без намеса.
Но модераторите са хора като вас, ходят на работа, не са постоянно във форума и тяхните действия или бездействия се харесват на едни а на други не се харесват.
Винаги има недоволни от действията или бездействията на модераторите
Но съм сигурен че ако Вие станете модератор ще има много недоволни от Вашите действия или бездействия и чак тогава ще разберете че не е лесно да си модератор а е лесно да се критикува.
Така че не търсете справедливост. Приемете форума такъв какъвто е.
Вие ако можете да помогнете с нещо на другите потребители - помагайте и ще получавате благодарности за това а и потребителите ще Ви обичат
а тези които най много помагат - може да бъдат поканени и за модератори.

Пак да повторя:
не търсете справедливост а приемете форума такъв какъвто е.

Весели празници
Следните потребители (4) благодарят на Ники за този полезен пост
koko313 (30-12-2012), Rafaello (30-12-2012), фолкръм (30-12-2012), Хиена (30-12-2012)